×

17-latkę wykorzystało 10 mężczyzn. Jej przyjaciółka zamiast jej pomóc, śmiała się

Przemoc i wykorzystywanie seksualne kobiet w niektórych krajach nadal jest tematem tabu. Ostatnio w sieci popularność zyskało nagranie pewnej 17-latki z Argentyny. Dziewczyna opowiada na nim swoją wstrząsającą historię. Padła ofiarą wielokrotnego gwałtu.

Niewinna zabawa

Autorka nagrania pochodzi z Florencio Varela w Argentynie. 17-latka opowiada na nagraniu o tym, jak została zaproszona na imprezę swojej przyjaciółki. Poszła pobawić się na przyjęciu i wypiła niewielką ilość alkoholu. Tam zainteresowało się nią kilku mężczyzn.

Relacja jest wstrząsająca

Dziewczyna na nagraniu zaznacza, że ktoś musiał podać jej narkotyki. Mówi o tym, że zgwałciło ją co najmniej 10 mężczyzn, później prawie straciła przytomność. Nie pamięta wiele, ale przypomina sobie, że gdy leżała na łóżku naga, zaraz po tym jak została wykorzystana, zobaczyła ją jej przyjaciółka. Dziewczyna zamiast pomóc 17-latce zaśmiała się i wyszła z pokoju. Nie zrobiła absolutnie nic.

Policja potwierdziła jej słowa

17-latka w końcu opuściła miejsce, w którym doszło do tych strasznych wydarzeń. Później spotkała kolegę, któremu opowiedziała o całym zdarzeniu. Ten zaraz poradził jej, żeby zgłosiła się na policję.

Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo i ustalili tożsamość podejrzanych. Policja skierowała także 17-latkę na badania, które potwierdziły jej słowa. Dziewczyna była wykorzystana seksualnie.

Wśród osób zatrzymanych w sprawie, najmłodsza ma 14-lat. Nastolatek przebywa na razie pod nadzorem sądu dla nieletnich. Póki co nie aresztowano wszystkich podejrzanych. Za częścią z nich funkcjonariusze wydali międzynarodowy nakaz aresztowania, ponieważ nie byli w stanie ustalić gdzie obecnie przebywają.

Dziewczyna opublikowała wideo ku przestrodze. Ma nadzieję, że dzięki niemu chociaż jednej dziewczynie uda się uniknąć takiego losu.

_____________________
*zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij