×

Mężczyzna brutalnie zgwałcił 10-miesięczną dziewczynkę i pozostawił na śmierć

Kobieta znalazła zakrwawioną córkę w piwnicy swojego domu. 10-miesięczna dziewczynka zmarła w zeszłą środę w szpitalu po tym, jak została zgwałcona przez chłopaka swojej matki. Mężczyzna został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia.

Benjamin Taylor, 32-letni mężczyzna, który dopuścił się makabrycznej zbrodni twierdzi, że nie pamięta jak doszło do urazów dziewczynki. Taylor nie był ojcem dziewczynki.

zgwalcone-niemowle-1

„Nie dość, że odebrał jej niewinność, to jeszcze zabrał jej życie.” – powiedziała zrozpaczona matka

Cała rodzina jest zszokowana tym, czego dopuścił się Taylor. Twierdzą, że nie spodziewali się, że mieszkali z potworem pod jednym dachem.

zgwalcone-niemowle-2
Mężczyzna oczekuje na wyrok, z kolei matka dziewczynki nie została oskarżona o zaniedbanie. Śledczy ustalili, że jest dobrą i kochającą matką, a tej tragedii nikt nie był w stanie przewidzieć. Cała rodzina zgodnie twierdzi, że Taylor zachowywał się bardzo dobrze w stosunku to matki zmarłej dziewczynki i do reszty jej rodziny.

Takie tragedie sprawiają, że pytamy samych siebie dokąd ten świat zmierza. Świadkami jak dramatycznych zdarzeń przyjdzie nam jeszcze być?

Może Cię zainteresować