×

13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Właśnie aresztowano dwie osoby

We wtorek w Szczecinku doszło do tragedii. Mężczyzna zgwałcił 13-miesięczne dziecko. Poszkodowana dziewczynka trafiła do szpitala i musiała przejść skomplikowaną operację. W sprawie natychmiast ruszyło śledztwo, a policja zatrzymała już dwie osoby.

Ledwo żywa dziewczynka trafiła do szpitala w Szczecinku

Do okropnej zbrodni doszło w Szczecinku. We wtorek 10 września roczna dziewczynka trafiła do miejscowego szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Okazało się, że jej stan jest na tyle poważny, że musi natychmiast trafić do szpitala w Szczecinie do Poradni Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej.

Lekarze ze Szczecinka byli pewni, że doszło do gwałtu

Dziewczynka przeszła skomplikowaną operację ratującą życie. Rzecznik szpitala w Szczecinie potwierdził, że na tę chwilę jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Lekarze, którzy jako pierwsi zajmowali się dzieckiem od razu zorientowali się, z czym mają do czynienia. To właśnie oni zawiadomili policję. Byli pewni, że jest tylko jeden sposób, by na ciele dziewczynki powstały takie obrażenia:

U dziecka stwierdzono pewne niepokojące objawy. W wyniku badań i konsultacji stwierdzono uraz krocza, który budził podejrzenia wykonania czynów nierządnych na tej małej dziewczynce

To sąsiad zgwałcił 13-miesięczne dziecko

Na początku śledczy nie ujawniali żadnych szczegółów ze względu na dobro sprawy. Janusz Bugaj z Prokuratury Rejonowej w Szczecinku potwierdził jedynie, że prowadzone jest śledztwo w sprawie. Dziennikarzom z portalu „Onet” udało się jednak ustalić, że za gwałt na 13-miesięcznym dziecku ma być odpowiedzialny sąsiad matki dziewczynki. Tamtego dnia dziecko miało przebywać pod jego opieką.

Zgwałcił 13-miesięczne dziecko i został zatrzymany przez policję

Dzisiaj rzecznik prokuratury przekazała informację, że w sprawie zatrzymano dwie osoby. Podkreślił przy tym, że żadne z zatrzymanych nie jest rodzicem dziewczynki:

W toku prowadzonych czynności zatrzymano dwie osoby. Na pewno w tym gronie jest sprawca czynów

Jedną z zatrzymanych osób jest sąsiad i znajomy rodziców. To 32-letni Łukasz K. dopuścił się makabrycznej zbrodni. Sprawę skomentowała Marzena Ludwiniak-Aniołowska, prokurator nadzorująca śledztwo:

Mężczyzna przyznał się częściowo do stawianych zarzutów. Ze względu na dobro śledztwa nie będę na razie informować o szczegółach sprawy

Mężczyźnie, który zgwałcił 13-miesięczne dziecko postawiono zarzuty

32-latek usłyszał już zarzut zgwałcenia 13-miesięcznej dziewczynki ze szczególnym okrucieństwem. Drugą zatrzymaną osobą jest jego żona, Kina K. To ona razem z mężem miała opiekować się maleństwem. Po przesłuchaniu postawiono kobiecie zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Dwójka dzieci zatrzymanego małżeństwa jest pod opieką członków rodziny.

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij