×

Zdrowie Jarosława Kaczyńskiego się pogarsza. Wybory są jednak ważniejsze

Jak ustalił dziennik „Super Express” zdrowie Jarosława Kaczyńskiego się pogarsza. Operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego może być przeprowadzona dopiero po wyborach prezydenckich. Kaczyński dopilnuje wszystkiego do ostatniego momentu, nawet kosztem sprawności fizycznej.

Zdrowie Jarosława Kaczyńskiego się pogarsza
Instagram.com

Zdrowie Jarosława Kaczyńskiego się pogarsza

Najbliżsi współpracownicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości obawiają się o jego stan zdrowia. Jarosław Kaczyński chce przypilnować wszystkiego w trakcie kampanii prezydenckiej i nie ma zamiaru tracić kilka dni będąc w szpitalu. Miał już przejścia związane z takim zabiegiem i dlatego chciałby tego uniknąć przed wyborami:

W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować – opowiadał we wrześniu Jarosław Kaczyński dziennikarzom „Super Expressu”

„Super Express” powołując się na anonimowego polityka z partii Prawa i Sprawiedliwości, piszą o nieustępliwości Kaczyńskiego, jeśli chodzi o wybory.

Przed nami wybory prezydenckie w 2020 roku i tak naprawdę już niedługo będziemy wchodzić w okres kampanii. Nie jest więc wykluczone, że operacja będzie przełożona. Dlatego nie zdziwię się, jeśli prezes powie: „przekładamy operację, wybory najważniejsze”

Istnieje więc spora możliwość, że zabieg wszczepienia endoprotezy dopiero po wyborach prezydenckich. Prezes PiS uważa, że stawka jest w nich ogromna i ustawił je jako priorytet nawet nad własnym zdrowiem. 

Opozycja nie śpi

Opozycja chociaż uzyskała dużo gorszy wynik w wyborach niż zakładała, wciąż nie ustaje pola PiS i szykuje się do wyborów.

Wiadomo jednak, że Donald Tusk nie będzie kandydował na prezydenta. Teoretycznie więc Jarosław Kaczyński nie powinien się go obawiać.

Czy zachowanie Jarosława Kaczyńskiego można uznać za rozsądne?

Źródła: www.se.pl
Fotografie: Imgur.com (miniatura wpisu), Instagram.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować