×

Zdrowie Dagmary Kaźmierskiej jest zagrożone? Gwiazda spodziewa się najgorszego

Gwiazda programu „Królowe życia” w zeszłym roku uległa poważnemu wypadkowi. Chociaż minęło już trochę czasu, to celebrytka nadal odczuwa skutki tamtych wydarzeń. Czy zdrowie Dagmary Kaźmierskiej wciąż jest zagrożone?

Królowa życia

Dagmara Kaźmierska jest ulubienicą widzów programu „Królowe życia”. Sławę i status celebrytki zapewniło jej poczucie humoru i szczerość, które skrzętnie wykorzystuje publikując w mediach społecznościowych wiele zdjęć z życia prywatnego.

W maju zeszłego roku Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala po tym, jak uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku gwiazda uszkodziła sobie nogi.

Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo …

– napisała wówczas na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Celebrytka przeszła operację i długotrwałą rehabilitację. Jednak „Królowa życia” nadal ma kłopoty zdrowotne. Sama spodziewa się najgorszego.

Zdrowie Dagmary Kaźmierskiej

Wypadek mocno odbił się na zdrowiu gwiazdy „Królowe życia”, a okres rekonwalescencji jeszcze nie dobiegł końca. Gwiazda, mając problemy z poruszaniem się, korzystała początkowo z wózka inwalidzkiego. Następnie uczyła się stawiać pierwszy kroki przy pomocy kul.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Ostatnio jednak w rozmowie z Super Expressem Dagmara Kaźmierska przyznała, że mimo upływu czasu wciąż nie może mówić o powrocie do pełnej sprawności. Celebrytka przygotowuje się na najgorsze:

Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności.

Jednak wypadek nie przeszkodził Dagmarze w zagraniu w jednym z filmów Patryka Vegi. W ryzykowanych scenach gwiazdę jednak zastąpiła dublerka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Na razie celebrytka musi godzić się z tym, że nie może uprawiać ulubionego sportu, ani nosić butów na wysokim obcasie.

Życzymy jej szybkiego powrotu do pełnej sprawności!

Źródła: otopress.pl, dziendobry.tvn.pl, plejada.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować