Przyłapała męża na zdradzie. To, co zrobiła z jego kochanką, jest naprawdę upokarzające

Pewna żona wpadła w szał po tym, jak przyłapała męża z kochanką i postanowiła przemaszerować z nagą kobietą przez całe sąsiedztwo.

Cała sytuacja rodem z „Gry o Tron” została sfilmowana w Sao Paulo w Brazylii. Żona nie zastała swojego męża w domu, więc postanowiła się udać do mieszkania przyjaciela, w którym miała nadzieję go zastać. Tam owszem, zastała go, jednak z kochanką w łóżku.

Zdradzona kobieta nie miała czasu, by rozpaczać. Bez namysłu chwyciła 20-letnią kochankę za włosy i przy pomocy brzytwy po prostu je odcięła. Następnie zerwała z niej ubrania i z zupełnie gołą przemaszerowała przez całą dzielnicę.

Po upokarzającym marszu, 20-letnia kochanka wróciła do mieszkania, by odnaleźć ubrania i złożyć skargę. Okazało się, że z mężem wściekłej kobiety utrzymywała bliskie relacje przez ostatnie pięć miesięcy.

Zdradzonej żonie grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności za spowodowanie zagrożenia, zniesławienie, szkody cielesne i obrażenia, nietolerancję, przemoc i tortury. Jednak kobieta nie wydaje się tym zbytnio przejęta.

„Nie obchodzi mnie co myślą inni, tak właśnie należy radzić sobie, z takimi co dobierają się do cudzych mężów. Dziś mogę powiedzieć, że mam już byłego męża” – napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Rzecznik regionalnego komisariatu twierdzi, że wina napastniczki (zdradzonej żony) stoi pod znakiem zapytania i domniemana napaść jest kwestionowana.

Za to młodej kochance z pewnością odechciało się baraszkowania z żonatymi mężczyznami.

https://www.youtube.com/watch?v=JvE1YOuCrB4

Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: youtube.com