×

Zdradzała męża z pasierbem. Po 13 latach małżeństwa nareszcie zaszła w ciążę

Zdradzała męża z pasierbem. Kobieta przez 13 lat wychowywała dzieci swojego starszego ukochanego. Niespodziewanie między nią a synem męża zrodziło się zakazane uczucie. Wkrótce okazało się, że kochankowie zostaną rodzicami.

Zakazany romans

36-letnia Marina Bałmaszewa uchodzi za instagramową celebrytkę. Profil Rosjanki śledzi prawie 600 tysięcy ludzi zaintrygowanych burzliwą historią życia kobiety. Bałmaszewa zyskała sławę w momencie, gdy podzieliła się ze światem szczegółami swoich zmagań z otyłością. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej oraz samozaparciu zdołała zrzucić niemal 60 kg. Po odzyskaniu odpowiedniej wagi przeszła nawet operację plastyczną usunięcia nadmiaru skóry, która zaczęła stanowić problem po zakończeniu odchudzania.

To jednak nie jest najbardziej zaskakujące wydarzenie z życia celebrytki. 36-latka ma na swoim koncie naprawdę szokujące historie. Marina bez zażenowania wyznała swoim obserwatorom, jak wyglądały początki jej związku z obecnym partnerem.

Kobieta była żoną Aleksieja Szawyrina i wspólnie z nim wychowywała pięcioro jego dzieci. Para nie miała wspólnego potomstwa. Codzienność Bałmaszewej nie należała do łatwych, gdyż jeden z maluchów cierpiał na zespół Downa. Para darzyła się jednak szczerym uczuciem. Wkrótce w ich związku doszło do niespodziewanej zmiany. Po 13 latach małżeństwa Aleksiej nakrył żonę na zdradzie z własnym synem, Władimirem. Mężczyzna był tak zbulwersowany zachowaniem swojej ukochanej, że postanowił poinformować o sprawie media. W wywiadzie udzielonym jednemu z rosyjskich portali mówił, że jest pewien, że to Marina uwiodła 21-letniego Władimira. Nie mógł uwierzyć, że jego własny syn wdał się w romans z macochą. Ich uczucie stopniowo się rozwijało. Kochankowie najpierw flirtowali ze sobą aż w końcu doszło do intymnego zbliżenia.

Zdradzała męża z pasierbem

Zdrada z synem męża definitywnie zakończyła związek Mariny z Aleksiejem. Po 13 latach małżeństwa instagramerka wyprowadziła się z Władimirem do innego miasta. Para chciała przejąć opiekę nad pozostałymi dziećmi, ale sąd zadecydował, że pozostaną one pod opieką Aleksieja, czyli biologicznego ojca. Marina zyskała jednak możliwość regularnych spotkań z adoptowanymi dziećmi.

Co ciekawe, niedługo po zakończeniu małżeństwa Marina zaszła w ciążę ze swoim pasierbem. Na Instagramie od razu podzieliła się wspaniałą nowiną, zaznaczając przy tym, że przez 13 lat małżeństwa z ojcem swojego ukochanego nie zdołała spełnić marzenia o macierzyństwie. Zmiana partnera seksualnego na młodszego okazała się w jej przypadku prokreacyjnym strzałem w dziesiątkę.

W lipcu 2020 roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Zaledwie 6 miesięcy później urodziło się ich dziecko. Marina nie ma najmniejszych wyrzutów sumienia z powodu zdrady męża z synem. Na jej profilu na Instagramie możemy przeczytać:

Pierwszą żonę mojego byłego zrobiłam babcią, a swoją byłą teściową – prababcią. Sama wychowałam sobie męża.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij