in

Zrobili zdjęcie 5-letniej córce tuż przed śmiercią. Umarła w objęciach rodziców

Casey i Ben Daggett z Fairport wiedzieli, że ich córka, Zoey, nie ma zbyt wiele czasu. Ich serca pękały, ale chcieli zrobić jeszcze to ostatnie zdjęcie, aby pokazać je innym rodzicom. Pomyślisz sobie, że są dziwni, jeśli w tak ciężkiej chwili myślą tylko o tym, ale gdy poznasz prawdę, zrozumiesz ich zachowanie.

Zauważyliśmy, że palce Zoey stają się coraz bardziej niebieskie, a ona coraz bardziej blada. Rankiem przyszły pielęgniarki i po prostu z nią siedzieliśmy, bo wiedzieliśmy, że to jej ostatnie chwile i nic nie możemy zrobić… Wzięliśmy ją w ramiona i po prostu tak siedzieliśmy…

Zrobili zdjęcie 5-letniej córce tuż przed śmiercią. Umarła w objęciach rodzicówUdostępnij

Zoey wzięła ostatni oddech niemal dwa lata po tym, gdy zdiagnozowano u niej rozproszonego, wewnętrznego glejaka pontonowego (DIPG)

Rodzina spędziła cały dzień słuchając muzyki i oglądając jeden z ulubionych flmów Zoey – „Harry Potter i Więzień Azkabanu”. W trakcie tego seansu Zoey odeszła na zawsze. Ojciec powiedział, że jego córka przestała reagować na leczenie około miesiąca przed śmiercią.

O 4:17 nad ranem 4 lipca 2018 roku córka, którą nazwaliśmy Zoey Catherine Daggett, przerwała swoje cierpienie i opuściła swoje piękne ciało. Przybyła na ten świat w dniu 17 listopada o godzinie 21:17, wywołując zamieszanie swoją niesamowitą osobą. Niestety bardzo szybko pozbawiła nas tej radości. Zoey była pełna życia, odwagi i szczęścia i wiemy, że była kochana przez wiele osób. Prosimy o modlitwę

Nie ma nic boleśniejsze dla rodzica niż śmierć dziecka…

Źródło: facebook.com | Fotografie: facebook.com