×

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

Na Facebooku pojawiły się szokujące informację na temat toruńskiego redemptorysty. Jedna ze stron udostępniła zdjęcie Tadeusza Rydzyka z młodości i przedstawiła kilka zaskakujących faktów na temat księdza. Post udostępniła nawet Krystyna Janda.

Zdjęcie księdza Tadeusza Rydzyka z młodości

Ksiądz Tadeusz Rydzyk to bardzo kontrowersyjna postać. Wiele osób ma wątpliwości co do jego działań i uważa, że wykorzystuje słuchaczy Radia Maryja i widzów telewizji Trwam do własnych celów. Ostatnio w sieci pojawiły się pewne niepokojące informacje. Jeśli okażą się prawdą, Tadeusz Rydzyk będzie musiał się nieźle tłumaczyć.

Fanpage Ateizm Przeszłością wrzucił wpis ze zdjęciem Rydzyka z lat 80. Post szybko zyskał na popularności, ponieważ udostępniła go aktorka Krystyna Janda. Artystka jest znana z tego, że nie boi się publicznie wyrażać swoich poglądów.

zdjęcie Tadeusza Rydzyka z przeszości
Facebook

Zdjęcie Tadeusza Rydzyka i niepokojące fakty

W treści wpisu możemy przeczytać, że w 1986 roku otrzymał od SB paszport, po czym wyjechał do Niemiec bez zgody zakonu. W dodatku nikt nie ma pojęcia, co redemptorysta robił za granicą. To nie wszystkie rewelacje, które pojawiają się w poście. W drugiej części przedstawił wątpliwości co do święceń Tadeusza Rydzyka:

Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. Ale nie nosi nazwiska po ojcu (…) Jako nieślubne dziecko, dostał nazwisko po mężu matki. Żaden kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza, a wrócił jako ojciec… CUD?

tadeusz rydzyk
Facebook

Jest więcej niewyjaśnionych informacji

To niejedyne niewyjaśnione fakty z przeszłości księdza Rydzyka. Jakiś czas temu, „SE” informował, że wracając z pierwszej audiencji u Jana Pawła II, redemptorysta wysiadł z autokaru przed Czechosłowacją i zniknął. Nie wiadomo, co robił przez następne pół roku.

Myślice, że kiedyś poznamy prawdę?

Może Cię zainteresować

zamknij