Kategorie NewsyPodróżeShowbiznesŻycie

Mamy zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z dzieciństwa! Największym zaskoczeniem jest jej naturalny kolor włosów

Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy! Na swoim profilu na Instagramie Martyna pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. I to w nietypowym towarzystwie. Rozpoznalibyście małą dziennikarkę?

Byłam tego dnia najszczęśliwsza na świecie – pisze Martyna. Co lub raczej kto stał za tą radością?

Siła jest kobietą

Martyna to jedna z najbardziej popularnych kobiet w Polsce. Gwiazda TVN-u, dziennikarka, podróżniczka i aktywistka. Jej program Kobieta na krańcu świata zdobył dużą sympatię widzów.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Facebook

Martyna wyróżnia się na tle innych kobiet polskiego showbiznesu. Niechętnie bywa „na salonach”, jak sama twierdzi, nie interesuje się modą, jest odważna, silna i chętnie angażuje się w niełatwe inicjatywy, jak budowa domu dla dzieci z chorych na albinizm.

Przejmujący dokument Martyny „Ludzie duchy „, opowiadający o chorych na albinizm, zdobył niedawno prestiżową nagrodę dziennikarską w Monte Carlo.

MArtyna pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Facebook

Martyna zdobywa szczyty najwyższych gór świata, interesuje się motoryzacją i wydaje się mieć do siebie i swojej fizyczności spory dystans.

Wcześniej dodawała już na swój profil zdjęcia z dzieciństwa. Wszystkie cieszyły się sporym zainteresowaniem fanów,  jednak to zrobiło szczególną furorę.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Fac<ebook/a>

 

Martyna postanowiła je opublikować z powodu wyjątkowej okazji… Mikołajek.

Wyjątkowe spotkanie

Zdjęcie faktycznie jest rozczulające, tym bardziej, że wielu z nas może się z nim identyfikować. W rodzinnych albumach zazwyczaj mamy przynajmniej jedno zdjęcie z dzieciństwa ze św. Mikołajem. Nie zawsze są to
zdjęcia wywołujące miłe wspomnienia.  Choć w tym przypadku jest akurat inaczej.

Na zdjęciu widzimy jak mała Martyna dumnie pozuje ze św. Mikołajem. Jak twierdzi dziennikarka, czuła się wtedy bardzo szczęśliwa, bo mogła poznać Mikołaja osobiście!

Rozpoznalibyście w tej dziewczynce Martynę?

Pierwsze co rzuca się w oczy to zupełnie inny kolor włosów. Popularna blondynka była kiedyś brunetką. Ciekawe jak dziś Martyna wyglądałaby w naturalnym kolorze włosów.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Facebook

Według wielu internautów, dziennikarka od czasów przedszkola niewiele się zmieniła. Piszą m.in., że nadal ma ten sam błysk w oku i taką samą twarz.

O Boże, buzia ta sama, no, może policzków trochę więcej. Cudo!

Trzeba przyznać, że już po tym zdjęciu widać, że Martyna wyrośnie na odważną kobietę – reakcja dzieci w wieku przedszkolnym na pierwsze spotkanie ze św. Mikołajem, bywa zgoła inna, niż w przypadku Martyny. Można uwierzyć w podpis do zdjęcia, że dziennikarka czuła się wtedy naprawdę szczęśliwa.

Takich momentów z dzieciństwa się nie zapomina.