×

6-latka wstawiła do sieci zdjęcie martwego ojca. Błagała ludzi o pomoc

6-letnia dziewczynka została uratowana przez policję z domu w Michigan, po tym jak opublikowała zdjęcia online jej zmarłego ojca i nieprzytomnej macochy. Dziewczynka próbowała obudzić parę, ale nic nie pomagało – nawet oblewanie wodą.

Dziecko nie wiedziało, jak ma zareagować, dlatego uznało, że najlepiej będzie, jeśli umieści zdjęcie taty i macochy w sieci

Pod fotografią dziewczynka napisała prośbę o pomoc. Dopiero następnego dnia na post natrafili jej dziadkowie, którzy na co dzień mieszkają w odległym Tennessee.

Szybko także w tej sprawie powiadomiono policję

„Uważamy, że jej działania rzeczywiście uratowały życie” – powiedział Terence Green, komendant policji w Mount Morris, który opisał dziecko jako zaradne i błyskotliwe. Władze zostały powiadomione o makabrycznej sytuacji w domu przez dziadka 6-latki, który mieszka w Tennessee i zobaczył zdjęcia na Facebooku

36-latka przewieziona do lokalnego szpitala, gdzie przebywa na oddziale intensywnej opieki, a jej stan jest na tyle poważny, że nie jest w stanie powiedzieć, co się dokładnie wydarzyło.

Para najprawdopodobniej przedawkowała narkotyki

Nie było jasne, jakie to były narkotyki – ani skąd się wzięły. Komendant policji dodał także, że ojca nie udało się już uratować. Obecnie dziewczynka przebywa pod opieką biologicznej matki.

Prawie całą dobę 6-latka spędziła ze zwłokami swojego ojca…

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować