×

Justyna jest dumna z Piotrka. Nie omieszkała pochwalić się zdjęciem na Instagramie

Relacje Justyny i Piotra zaczynają ulegać poprawie. Jasno świadczą o tym ostatnie wpisy młodej kobiety. Widać, że jest szczerze dumna ze skoczka.

Kibicuje mu jak tylko może!

Kilka dni temu Justyna zamieściła na swoim Instagramie zaskakujący wpis. Podkreśliła w nim, że przyjaźń czasami jest ważniejsza od innych uczuć. Wszystko wskazuje więc, że pogodziła się z faktem, że jej związek z Piotrem przeszedł już do historii. Teraz na każdym kroku pokazuje, że jest dumna ze skoczka i kibicuje mu, jak tylko może.

Świetna forma Piotra!

A Piotr w tym sezonie naprawdę pokazuje na co go stać. Jego ostatnie wyniki są wręcz fenomenalne! Justyna na swoim Instasotries chwilę po niedzielnym konkursie w Niżnym Tagile dodała zdjęcie skoczka, stojącego na podium. Podpisała je „proud”.

Nasz skoczek zajął 3. miejsce!

Krótka historia miłosna

Justyna Lazar i Piotr Żyła wzięli ślub 23 września 2006 roku w rodzinnej Wiśle. Para doczekała się dwójki wspaniałych dzieci: syna Jakuba, który urodził się w 2007 roku oraz córki Karoliny, która przyszła na świat w 2012 roku. Niestety, na początku tego roku Polskę obiegła wiadomość o rozstaniu pary. Z chwili na chwilę atmosfera robiła się coraz bardziej napięta…

Przez kilka miesięcy Justyna udostępniała w mediach niezbyt przychylne informacje na temat Piotra. We wrześniu z kolei odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa pary. Na początku listopada miała odbyć się kolejna, w której sąd miał orzec trwały rozpad związku tej dwójki.

Wygląda na to, że Justyna naprawdę pogodziła się ze wszystkim

Polecane

Może Cię zainteresować