×

Uważają ją za „najseksowniejszą babcię na świecie”. Zupełnie nie wygląda na swój wiek

Ma 48 lat i jest istną seksbombą. Jakby tego było mało, ma już rocznego wnuka i tysiące fanów, a sama została uznana za „najseksowniejszą babcię świata”, co tylko dodało jej pewności siebie. W konsekwencji dała się ponieść fascynacji nad własnym ciałem i „pokazała nieco za dużo” – tak przynajmniej stwierdzili moderatorzy Instagrama, gdzie publikuje swoje gorące zdjęcia.

To wtedy zrobiło się o niej głośno

Pochodząca z Australii Gina Stewart jest pewna siebie i wierzy, że właśnie dzięki temu, jaki tryb życia prowadzi, jest tak atrakcyjna. O 48-latce zrobiło się głośno, od kiedy udało jej się nawet pokonać wiele młodszych dziewczyn w konkursie Miss Maxim, gdzie awansowała do półfinału, pokonując 10 000 dziewczyn w wieku swojej córki. I choć nie zwyciężyła, błyskawicznie zyskała sobie wielu fanów. To wtedy również po raz pierwszy określono ją mianem „najseksowniejszej babci świata”.

Moi przyjaciele stwierdzili, że wygląda lepiej niż przed laty. Muszę przyznać, że kiedyś tak o siebie nie dbałam. Nie miałam takiej wiedzy, jak teraz – tłumaczyła Gina Stewart

Powiększyła sobie biust, ale nie używała botoksu ani wypełniaczy

48-latka dopiero z czasem uznała, że zdrowie powinno być dla niej najważniejsze. W przyszłości chce usunąć implanty, które ma wszczepione już od 10 lat. Otwarcie mówi, że powiększyła swoje piersi po to, aby poczuć się atrakcyjniej i zwiększyć swoją pewność siebie. Zaznacza jednak przy tym, że nie używała botoksu ani wypełniaczy, bo „wierzy w starzenie się z wdziękiem”.

Sądziłam, że jeśli to zrobię, moje życie się zmieni. Szczerze, tak się nie stało. Byłam tylko oceniana. Patrzę w lustro i widzę tyle błędów. Staram się jednak na tym nie skupiać. Jestem wdzięczna, że żyję na tej pięknej planecie – powiedziała 48-latka

Takiego ciała może jej pozazdrościć niejedna kobieta

Gina jest matką 27-letniego Jamesa, 25-letniej Casey, 22-letniego Cody’ego i 4-letniej Summer. Może także pochwalić się tym, że jest babcią 15-miesięcznej córeczki Jamesa. Choć posiada już wyjątkowo dużą rodzinę, takiego ciała może jej pozazdrościć niejedna, znacznie młodsza od niej kobieta. Nic więc dziwnego, że bardzo chętnie się nim chwali w mediach społecznościowych. Jej konto na samym Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób.

Gina z czasem zaczęła pokazywać coraz więcej

Choć Gina zaczęła swoją przygodę w mediach społecznościowych od stosunkowo niewinnych zdjęć, z czasem kobieta zaczęła pokazywać coraz więcej, a w konsekwencji nawet za dużo – tak przynajmniej uznały osoby, które czuwają nad publikowanymi na Instagramie treściami.

To zdjęcie nie powinno się tam znaleźć

Moderatorzy Instagrama usunęli z profilu Giny zdjęcie, na którym siedzi na krześle… naga. I choć tam już jej nie zobaczymy, fotografia wciąż jest dostępna na Twitterze „najseksowniejszej babci świata”. Dlaczego więc jeden z serwisów społecznościowych wykasował jej zdjęcie, a drugi nie.

Instagram usunął moje zdjęcie, bo podobno łamało regulamin. Zabrania on m.in. pokazywania sutków i ja ich nie pokazałam. Poprosiłam o ponowną publikację fotografii. To tylko nagie ujęcie z boku. Zakrywają mnie włosy – tłumaczyła w rozmowie z „Daily Mail Australia” Gina

Jakby nie patrzeć regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Pytanie tylko, czy Gina wyciągnie z tego wnioski, czy dalej będzie publikowała tak odważne zdjęcia z nadzieją, że nikt się do nich nie przyczepi.

Może Cię zainteresować

zamknij