×

Pojawiły się zdjęcia z sesji ślubnej Meghan i Harry’ego. Jedno z nich przypomina to z zaręczyn

Światło dzienne wreszcie ujrzały oficjalne zdjęcia z sesji ślubnej księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Piękne fotografie są przepełnione ciepłem, szczęściem, a przede wszystkim miłością, jaką darzy się królewska para, o czym świadczy chociażby sytuacja ze ślubu, która została przedstawiona wcześniej.

AP

Autorem fenomenalnych zdjęć jest Alexi Lubomirski, Amerykanin o polskich korzeniach. To właśnie on fotografował Harry’ego i Meghan także podczas sesji narzeczeńskiej.

Zdjęcia zostały zrobione w zamku Windsor na chwilę po uroczystości zaślubin.

Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością fotografia, na której możemy zobaczyć najbliższych członków Rodziny Królewskiej: królową Elżbietę, księcia Filipa, Karola, Camilę, Williama, Kate, matkę Meghan, Dorię Ragland i dzieci biorące udział w ceremonii. Na zdjęciu nie widzimy natomiast małego księcia Louisa – chłopiec został w pałacu i nie brał udziału w uroczystości.

Jedna z najbardziej uderzających fotografii pokazuje siedzącą między nogami Harry’ego Meghn na schodach Zamku w Windsor. Widzimy na niej jak książę uśmiecha się do kamery, podczas gdy jego ukochana uśmiecha się w swoją lewą stronę.

Dalsze plany

Meghan i Harry planują dołączyć do Commonwealth champions ku uciesze królowej. Oboje planują udać się jeszcze w tym roku do Australii, Nowej Zelandii, na Fidżi i Tonga. Wszystko wskazuje więc na to, że druga połowa roku będzie dla obojga bardzo pracowita.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkiego najlepszego na nowej, królewskiej drodze życia.

Może Cię zainteresować

zamknij