×

Tak wyglądają poszukiwania Dawida Żukowskiego. Zdjęcia doskonale oddają powagę sytuacji

Każdy dzień, godzina, a nawet minuta jest na wagę złota, kiedy mowa o 5-letnim Dawidzie Żukowskim, który wciąż jest poszukiwany. Służby sprawdzają praktycznie wszystkie miejsca, gdzie mógł przebywać przed śmiercią ojciec chłopca. Poniżej przygotowaliśmy dla Was zdjęcia z poszukiwań Dawida Żukowskiego. Relacja robi wrażenie!

Zaginięcie Dawida Żukowskiego

Wróćmy do tej historii raz jeszcze. Ojciec Dawida Żukowskiego, 32-letni Paweł, miał odebrać chłopca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim,  po czym zawieźć go do mamy w Warszawie. Nigdy tam nie dotarł. Policjanci ustalili, że około 21:00 mężczyzna zginął na torach – popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Zanim targnął się na swoje życie, zostawił samochód 3 km od miejsca tragedii. Nie było w nim jednak chłopca, po którym nie ma śladu do dnia dzisiejszego.

Służby zbadały już samochód, którym podróżował ojciec wraz z dzieckiem. Wstępne wyniki badań nie są optymistyczne.

Zdjęcia z poszukiwań Dawida Żukowskiego

Materiały policyjne

Zdjęcia z poszukiwań Dawida Żukowskiego

W poszukiwania Dawida Żukowskiego zaangażowane praktycznie wszystkie służby – policja, straż, żołnierze obrony terytorialnej, okoliczni mieszkańcy, a nawet służby z niemieckiego Drezna. Akcja prowadzona jest z ziemi i z powietrza. Zaangażowano w nią śmigłowiec, drony i specjalnie wyszkolone psy.

Zdjęcia z akcji poszukiwawczej przedstawiamy poniżej. Miejmy nadzieję, że chłopiec już wkrótce odnajdzie się cały i zdrowy

Polecane

Może Cię zainteresować