×

Kobieta wykonuje naturalne zdjęcia podczas porodu. Idea, która temu towarzyszy jest wspaniała!

Niesamowita artystka Angela Gallo pracuje nad niewiarygodnym projektem. Jej relacje odnośnie tajników i głównych założeń projektów znajdziesz poniżej:

„Ja i moja rodzina pokazujemy wartość ciąży i macierzyństwa na całym świecie, w nadziei na pozytywny odbiór niezależnie od wymagających norm społecznych i kulturowych.

Jestem zawodową opiekunką, wspierającą rodzące kobiety (Doula) oraz fotografem specjalizującym się w sesjach narodzin i mieszkam w pięknym  Mornington Peninsula w stanie Wiktoria. Oprócz regularnej pracy, ostatnio otrzymałam wyróżnienie podczas dorocznego konkursu The International Association of Birth Photographers. W lipcu, rozpoczęłam przygodę, zbierając niesamowite opowieści i zdjęcia do książki, nad którą pracuję.

Kobiety chcą czerpać więcej ze swoich indywidualnych doświadczeń. Są spragnione pozytywnych zmian odnośnie kultury urodzeń. To jest moja szansa, aby stworzyć książkę, która nie tylko podważa normy społeczne i kulturowe odnośnie kwestii porodu we współczesnym świecie, ale pozostawia czytelnikowi poczucie wzmocnienia jego pozycji, dokształca i nadaje mu entuzjazmu. Trzy elementy, które znamy są niezbędne w dążeniu do lepszych wyników i doświadczeń; dla kobiet i ich rodzin.

Przez 6 miesięcy mam zamiar podróżować wraz z mężem i dwójką dzieci. Wspólnie będziemy badać tematykę ciąży, porodu i rodzicielstwa przez pryzmat różnych kultur. Odwiedziny osób i specjalistów, którzy podzielają moją pasję, fotografowanie różnych etapów narodzin, odkrywanie tradycji w kulturze zachodniej, podkreślanie obszarów, które wymagają zmian, chwalenie tych, którzy wykonują niesamowitą pracę i radość z intymnych rozmów z matkami, którzy podzielają moją wizję – cały czas dokumentuję każdy cal doświadczeń i dzielę się nimi za pośrednictwem różnych platform medialnych.

Dążę do stworzenia zbioru prac, który zainspiruje kobiety i mężczyzn oraz sprawi, że będą mieć pozytywne nastawienie do aspektu narodzin. „Narodziny w wielkim świecie” (tytuł roboczy) to doskonały mariaż sztuki i aktywizmu. Książka, która jest cudowna i naprawdę inspirująca.

W celu sfinansowania podróży i produkcji książki, Angela uruchomiła projekt crowdfunding’owy na Indiegogo. Razem możemy zmienić oblicze narodzin!

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (1)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (2)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (3)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (4)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (5)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (6)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (7)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (8)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (9)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (10)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (11)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (12)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (13)

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (14)

To Angela i dwójka jej pięknych dzieci.

zdjecia-przedstawiajace-cud-narodzin (15)

Może Cię zainteresować

zamknij