×

Doda podzieliła się zdjęciami, na których nie ma stanika. W komentarzach zawrzało

Dorota Rabczewska-Stępień lub jak kto woli Doda, to jedna z gwiazd, którą można pokochać, jak i znienawidzić. Ciężko jednak przejść obok niej obojętnie, a wszystko za sprawą kontrowersyjnego stylu bycia, zachowań, jak i stylizacji, które bardzo często dzielą internautów na dwa obozy. Nie inaczej było tym razem. Gwiazda zamieściła bowiem na Instagramie dwa zdjęcia. Zdjęcia Dody bez biustonosza! Na zagorzałą dyskusję pod postami nie trzeba było długo czekać.

Zdjęcia Dody bez biustonosza

W sobotnie przedpołudnie Doda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami w postaci selfie. Widzimy na nich artystkę ubraną w biały top. Prawdopodobnie fotografie nie wywołałyby takiego poruszenia, gdyby nie fakt, że piosenkarka pozowała… bez stanika! Pod zdjęciem bardzo szybko pojawiła się masa komentarzy podzielonych internautów.

A stanik gdzie ????

Ale cyckow nie musisz pokazywać. Zostaw je dla męża. Wszyscy już je widzieli

Jest kobietą ;) ma prawo publikować takie zdjęcia jakie chce, jak trochę chudsze Panie chodzą bez staników po mieście to jakoś nie ma problemów. Kobiety nie powinny się czepiać o takie rzeczy, bo każda ma to samo ;)

Śliczna jesteś ślicznie wyglądasz no i śliczny masz biuscik – czytamy

No cóż, artystka ma idealną figurę i niejednokrotnie już udowodniła, że nie wstydzi się jej pokazywać w seksownych kreacjach.

Może Cię zainteresować

zamknij