×

Zbiorowe opryskiwanie gazem. Zdaniem jasnowidza Jackowskiego to nas czeka!

Zbiorowe opryskiwanie gazem. Właśnie to wróży ludziom na całym świecie jasnowidz z Człuchowa. Krzysztof Jackowski zapowiedział w swojej ostatniej transmisji, co wydarzy się w najbliższym czasie. Niestety jego przepowiednie znów nie napawają optymizmem.

Czeka nas międzynarodowy kryzys

Krzysztof Jackowski posiada w Polsce renomę najbardziej popularnego jasnowidza. Mężczyzna od kilkunastu lat dzieli się z ludźmi swoimi przeczuciami na temat przyszłości. W ostatnich miesiącach niestety jego prognozy nie są zbyt optymistyczne i dominują w nich wiadomości dotyczące pandemii. Jasnowidz już wiele razy przestrzegał społeczeństwo przed niebezpieczeństwami, które na nie spadną. Jego słowa można interpretować na wiele różnych sposobów, ale nie ulega wątpliwości, że w minionych transmisjach Jackowski przestrzegał przed skutkami epidemii COVID-19. Z dużym wyprzedzeniem wyczuł, że walka z koronawirusem może stać się dla rządzących pretekstem do ograniczania swobód obywatelskich.

Czas pokazał, że rzeczywiście politycy dopuścili się wydawania nielegalnych rozporządzeń, które m.in. zakazywały przemieszczania się po terytorium kraju. To jednak nic, w porównaniu z tym, co teraz przepowiada Krzysztof Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że już w kwietniu cały świat zacznie pogrążać się w ciężkim kryzysie. Twierdzi, że w niektórych regionach świata mieszkańcy nie będą mieli szans na opuszczenie kraju.

Zbiorowe opryskiwanie gazem

Podczas ostatniej transmisji na żywo na YouTube jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził, że już w ciągu najbliższych dni będziemy mogli zaobserwować pierwsze symptomy ogólnoświatowego kryzysu. W opinii jasnowidza problemy nie ominą również naszego kraju. Niemal wszyscy mieszkańcy dotkliwie odczują konsekwencje zapaści finansowej.

W poprzednich audycjach mówiłem, że w kwietniu rząd polski i inne rządy, zaczną nam układać w głowie słowo kryzys. Tak poczułem i jestem tego pewny. Od kwietnia będzie wdrażany kryzys. Będzie nam to uświadamiane. Za to będzie odpowiedzialna zaraza i przyjdzie nam się zmierzyć nie tylko z obostrzeniami, ale też różnymi trudnościami w urzędach i szpitalach, to teraz jeszcze do tego dojdzie kryzys, który zacznie się niewinnie.

Obywatele Polski pogrążą się w niepokoju, a w wybranych regionach nastąpi całkowite zamknięcie. Jackowski nie sprecyzował jednak, które obszary dokładnie będą zamykane. Zdaniem jasnowidza sytuacja będzie przypominała tą, jaka panuje w gettach.

Rozegra się horror

W trakcie transmisji na YouTube Krzysztof Jackowski powiedział:

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach, jak w gettach, niby nic złego im się tam nie dzieje, ale są zamykani. Nie mogą stamtąd wyjść.

Niestety nie jest to jedyne utrudnienie, które spadnie na Polaków. Jak powiedział Krzysztof Jackowski, na świecie wkrótce zacznie brakować żywności. W rezultacie zajdzie konieczność racjonowania jej. Jasnowidz zapowiedział także enigmatycznie brzmiące, zbiorowe opryskiwanie gazem.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować