×

Mama sześcioraczków z Krakowa ma ważny apel do internautów. „Bardzo dużo to dla nas znaczy”

To był bez wątpienia najgłośniejszy poród tego roku w Polsce. Przypomnijmy, że w miniony poniedziałek w Krakowie przyszły na świat pierwsze sześcioraczki w kraju. Nie ma się więc co dziwić, że maleństwa od samego początku wzbudzają mnóstwo emocji. Ludzie z różnych zakątków Polski (i nie tylko) przesyłają rodzicom gratulacje, życzą dużo zdrowia i cierpliwości, bowiem przed parą stoi teraz nie lada wyzwanie. Klaudia, mama sześcioraczków, w związku z napływającymi wiadomościami i tym, co się dzieje w sieci, opublikowała bardzo ważny wpis z prośbą do wszystkich.

Oficjalne podziękowania

Świeżo upieczona mama opublikowała na swojej tablicy wpis, w którym podziękowała za wszystkie ciepłe słowa i prezenty, jakie otrzymała jej wspaniała rodzinka.

Dziękujemy bardzo wszystkim za wsparcie, modlitwę, gratulacje. Bardzo dużo to dla nas znaczy. ❤️ Dziękujemy również za prezenty jest to dla nas bardzo miłe – czytamy we wpisie

Zbiórka na sześcioraczki
Instagram

Na szczególną uwagę zasługuje druga część wpisu. Zbiórka na sześcioraczki nie jest inicjatywą rodziny

Na podziękowaniach szczęśliwa mama jednak nie poprzestała. W wiadomości postanowiła nawiązać również do tego, co można znaleźć aktualnie w sieci – zbiórka na sześcioraczki. Kobieta zaapelowała bowiem do wszystkim o nieorganizowanie, a tym samym niewpłacanie pieniędzy na zbiórki pieniężne, które zostały zorganizowane na rzecz pomocy jej rodzinie.

Prosimy jednocześnie o nie organizowanie i nie wpłacanie pieniędzy na zbiórki pieniężne. Żadna z nich nie wyszła z naszej inicjatywy – czytamy w dalszej części wpisu

Zbiórka na sześcioraczki
Facebook

Swoją drogą wiadomo już, jakie imiona będą miały wspaniałe sześcioraczki. To niesamowite, że tak niewiarygodne miały narodziny właśnie w Polsce zważywszy na fakt, że do taki przypadek zdarza się raz na 4,7 mld ciąż!

Jeszcze raz gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij