×

Zbadano auto ojca Dawida Żukowskiego, którym oboje podróżowali. Wieści nie są optymistyczne

Zaginięciem i poszukiwaniami 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego od kilku dni żyje cała Polska. Przypomnijmy, że słuch o chłopcu zaginął w środę po tym, jak ojciec zabrał go od dziadków w Grodzisku Mazowieckim i odjechał. Kilka godzin później na torach znaleziono ciało mężczyzny, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. 5-latka wciąż nie odnaleziono. Służby odnalazły natomiast szarą skodę fabię o numerach WGM 01K9, którą poruszał się mężczyzna wraz z dzieckiem. Teraz zbadano auto ojca Dawida Żukowskiego. Znane są już wstępne wyniki.

Zbadano auto ojca Dawida Żukowskiego

Z nieoficjalnych ustaleń „Super Expressu” dowiadujemy się, że śledczy zbadali już skodę. Jedną z podstawowych informacji, którą próbowali ustalić, była wiadomość o tym, czy dziecko w chwili przewożenia było jeszcze żywe. Wstępne wyniki badań nie są niestety optymistyczne. Wynika z nich bowiem, że 32-letni ojciec mógł przewozić w skodzie zwłoki. Oczywiście nie są to informacje potwierdzone, a poszukiwania chłopca wciąż trwają.

zbadano auto ojca Dawida Żukowskiego

Policja

Akcja poszukiwawcza

Akcja poszukiwawcza dziecka rozpoczęła się w środę około północy. Niedługo potem do działań były zaangażowane już praktycznie wszystkie możliwe służby. Zaginionego dziecka szukała policja, straż, żołnierze obrony terytorialnej, okoliczni mieszkańcy, a nawet służby z niemieckiego Drezna. Niestety na chwilę obecną bez skutku.

zbadano auto ojca Dawida Żukowskiego

Policja

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu chłopca, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim pod numerem telefonu 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można także dzwonić do najbliższej jednostki Policji lub pod numer 112. Każda informacja jest na wagę złota.

Zdjęcia zaginionego chłopca publikujemy jeszcze raz poniżej

zbadano auto ojca Dawida Żukowskiego

Materiały policyjne

Może Cię zainteresować

zamknij