×

Zazdrość Justyny Żyły nie zna granic. Tak niskiego poziomu dawno nie pokazała

Zazdrość Justyny Żyły wciąż narasta. Była żona skoczka nie potrafi poradzić sobie z tym, że Piotr Żyła ma nową dziewczynę, z którą udało mu się stworzyć zgodny związek. Celebrytka zakpiła w sieci z urody Marceliny Ziętek. Tak niskiego poziomu nie było na jej instagramowym profilu od dawna.

Zazdrość Justyny Żyły

Nie od dziś wiadomo, że Justyna Żyła wciąż rozpamiętuje przeszłość i nie może uwolnić się od wspomnień związanych z byłym mężem. Od rozwodu z Piotrem Żyłą minęły już dwa lata, ale Justyna wciąż obserwuje jego profil na Instagramie i śledzi wszelkie medialne doniesienia na jego temat. Gdy dowiedziała się, że były mąż spotyka się z piękną Marceliną Ziętek, która może poszczycić się tytułem Miss Południa i ma na swoim koncie liczne występy w produkcjach TVN, postanowiła pójść w jej ślady.

Z zazdrości zgłosiła się na casting i wystąpiła w jednym z odcinków serialu „Szpital”. Na tym jednak się nie skończyło. Gdy 2 dni temu Marcelina udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające jej dłoń splecioną z dłonią Piotra oraz puszystego psa, Justyna Żyła nie wytrzymała. Postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami szczerymi przemyśleniami na temat związku skoczka z dużo młodszą od niej, 23-latką. 

Justyna Żyła znów atakuje

Niedługo po publikacji przez Marcelinę romantycznego zdjęcia, Justyna Żyła udostępniła na swoim InstaStories zdjęcie fragmentu artykułu. Tekst dotyczył związku jej byłego męża z 23-latką. Skomentowała to słowami:

Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna.

Justyna Żyła nie omieszkała poruszyć także kwestii dzieci.

Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja „modelka” uszanuje zdanie naszych dzieci.

Wspomniana relacja zniknęła już z InstaStories. Prawdopodobnie zawstydzona całą aferą Justyna Żyła, postanowiła wycofać się z karygodnych komentarzy. Trudno oprzeć się wrażeniu, że celebrytka wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej były mąż ułożył sobie życie z inną kobietą. Niedawno sama zaczęła nawet publikować zdjęcia w towarzystwie różnych mężczyzn, próbując udowodnić w ten sposób, że ona również może poszczycić się powodzeniem u płci przeciwnej. Za każdym razem jednak okazywało się, że jej „partnerzy” ze zdjęć są jedynie jej przyjaciółmi bądź krewnymi. 

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij