×

Policjant zatrzymał auto i przekazał coś kierowcy. Mężczyzna był w totalnym szoku, gdy to zobaczył

Poinformowanie przyszłego taty o ciąży to naprawdę wielka sprawa. Kobiety oczekujące narodzin dziecka, wymyślają co chwile nowe sposoby, aby przekazać tę cudowną nowinę swojemu partnerowi.

I choć widziałam wiele ciekawych, wzruszających i zabawnych filmików z tą tematyką, uważam, że pomysł bohaterki dzisiejszego wpisu wykracza poza standardowe metody.

Nikk Rock chciała poinformować swojego męża o narodzinach dziecka w wyjątkowy sposób. I w końcu stworzyła idealny plan, który wymagał wsparcia ze strony stróżów prawa!

Źródło: Kadr z nagrania na youtube.com

Kobieta zapytała Departament Policji w Hurst, czy pomogliby jej przekazać szczęśliwą nowinę przyszłemu tacie. Policjanci oczywiście się zgodzili.

Wszystko zostało zaplanowane. I pewnego dnia, kiedy małżeństwo jechało samochodem, zostało zatrzymane przez policjantów. Mężczyzna jechał zgodnie z przepisami i był kompletnie zdezorientowany, dlaczego został zatrzymany. W chwili kiedy jeden z oficerów podszedł do samochodu, para zdała sobie sprawę, że dobrze zna policjanta, co mocno uspokoiło męża Nikk.

Po krótkiej rozmowie, funkcjonariusz powiedział mężczyźnie, dlaczego został zatrzymany.

Muszę być szczery. Powód, dla którego zatrzymałem Was to dziecko w samochodzie bez fotelika – powiedział oficer, wskazując na puste tylne siedzenie.

To była prawda, nie było fotelika dziecięcego, ale para nie miała też dziecka!

Źródło: Kadr z nagrania na youtube.com

Nie mam dziecka – wyjaśniał mąż Nikk.

Funkcjonariusz kilkakrotnie zapytał go, czy jest tego pewien, kiwając głową w kierunku Nikk. Kobieta siedziała na fotelu pasażera trzymając test ciążowy. Po chwili mąż w końcu spojrzał na ukochaną.

Mamy dziecko w samochodzie bez fotelika! – wykrzyknęła przyszła mama.

Twarz męża rozpromieniła się natychmiast, gdy zrozumiał, co się dzieje. Przez chwilę po prostu uśmiechał się do testu ciążowego z niedowierzaniem. Potem wziął go do ręki, aby upewnić się czy to prawda.

Myślę, że to oznacza, że ​​będziesz tatusiem, kolego – powiedział oficer.

Nikk dała mężowi mały podarunek z tej okazji, który wręczył drugi funkcjonariusz! Mały miś powiedział ojcu, że bobas pojawi się w jego urodziny. Co za niesamowity prezent urodzinowy!

Źródło: Kadr z nagrania na youtube.com

Radosne nagranie, na którym uchwycono ten niesamowity moment, możesz zobaczyć poniżej:

Ta historia przypomina nam, jak bardzo cenny jest dar życia, dlatego podziel się nią z przyjaciółmi na Facebooku!

Może Cię zainteresować

zamknij