×

Zaskakująca promocja w Biedronce. Kupujący mogą dostać aż 12 piw za darmo!

Zaskakująca promocja w Biedronce, na którą czekało wielu Polaków powraca. Podczas zakupów będziemy mogli otrzymać aż 12 darmowych piw. Aby z niej skorzystać konieczne jest posiadanie karty „Moja Biedronka”.

Zaskakująca promocja w Biedronce

Epidemia koronawirusa wiele zmieniła w życiu Polaków. Informacje o stale rosnącej ilości zgonów oraz niebezpieczeństwie zakażenia COVID-19 sprawiły, że wiele osób zamknęło się w domach i unika kontaktów towarzyskich. Mimo to, w ludziach wciąż istnieje potrzeba rozrywki. Z tego względu alkohol w dalszym ciągu cieszy się niesłabnącą popularnością. Ze względu na zbliżający się wielkimi krokami koniec roku, z pewnością wielu Polaków myśli już o zgromadzeniu zapasów na Sylwestra. Dość popularne jest także kupowanie alkoholu przed coroczną podwyżką akcyzy. Zakupy w Biedronce z pewnością ułatwią przygotowania do wystrzałowej zabawy sylwestrowej. Sklep przygotował wspaniałą promocję, w ramach której można otrzymać aż 12 darmowych butelek piwa. Specjalna oferta będzie obowiązywać wyłącznie w piątek 20 listopada. Do skorzystania z promocji niezbędne jest posiadanie karty „Moja Biedronka”.

Co należy zrobić, aby skorzystać?

Żeby otrzymać 12 piw zupełnie za darmo trzeba wybrać w sklepie 24 butelki piwa. Połowa z nich będzie wówczas za darmo. Należy jednak pamiętać, że promocją objęte są wyłącznie wybrane produkty. Lista promocyjna obejmuje piwa następujących marek: Calsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Somersby, Żywiec. Piwa można w dowolny sposób mieszać. Jedynym ograniczeniem jest to, że z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Co ciekawe, podobna promocja miała miejsce w zeszłym tygodniu w sklepach sieci Lidl. Klienci również mieli okazję otrzymać darmowe piwa. To nie pierwszy raz kiedy dwa najchętniej odwiedzane przez Polaków dyskonty rywalizują między sobą, organizując podobne promocje. 

Biedronka dość często oferuje klientom różnego rodzaju rabaty i oferty specjalne. Do jednej z najpopularniejszych należy wręczanie maskotek za uzbierane punkty. Do tej pory sieć wypuściła już trzy serie: gang Świeżaków, Słodziaków oraz Fajniaków. Maskotki oraz książki można było dostać po wydaniu w sklepie odpowiedniej sumy pieniędzy.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować