×

Zaskakująca decyzja Kamila Durczoka! Dziennikarz chce to zrobić dla syna

Mobbing, molestowanie seksualne, wreszcie uzależnienie, spowodowanie wypadku po alkoholu i sfałszowane podpisy na wekslach. Jedno jest pewne – nie łatwo jest być synem Durczoka i nosić jego nazwisko. W ostatnim czasie dziennikarz był bohaterem wielu skandali. Teraz w mediach pojawiła się zaskakująca decyzja Kamila Durczoka. Czy jego syn będzie zadowolony?

Mężczyzna z przeszłością

Kamil Durczok to dziennikarz radiowy i telewizyjny. W przeszłości pracował w Telewizji Polskiej i w TVN. Był znany i lubiany. W ostatnich latach nazwisko dziennikarza nieustannie trafiało na pierwsze strony gazet. Powodem niestety nie były sukcesy zawodowe…

Kamil Durczok stawał się bohaterem kolejnych skandali. To sprawiło, że w jego karierze nastąpił nagły zwrot. Bowiem kilka lat temu, współpracownicy Durczoka oskarżyli go o mobbing i molestowanie seksualne. Wtedy Kamil wrócił do Katowic, gdzie mieszkał jego syn.

Dziennikarz postanowił, że założy portal Silesion.pl, w którym zatrudnił syna. Jak się okazało, było to tylko chwilowe polepszenie relacji z chłopakiem. Potem przyszedł czas na kolejne skandale. Dziennikarz miał problemy z używkami, a czarę goryczy przelał dzień, w którym po pijaku doprowadził do kolizji.

Durczok był pod wpływem alkoholu i substancji psychotropowej. Prowadził pojazd mając 2,6 promila w organizmie.

Głośny rozwód

Gdy w mediach pojawiła się informacja o chorobie nowotworowej dziennikarza, mógł liczyć na sympatię i wsparcie ze strony widzów. A także żony. Kamil i Marianna Dufek – śląska dziennikarka TVP, uchodzili za dobrane małżeństwo. Do czasu. Para rozwiodła się po ponad 12 latach wspólnego życia. A Durczok zaczął się spotykać z 22 lata młodszą kobietą.

Ale prawdziwy skandal wybuchł wtedy, gdy okazało się, że podczas trwania małżeństwa, w banku złożony został „weksel własny”, opiewający na kwotę około 6 milionów złotych. Podpisy na wekslach bankowych były sfałszowane. Za ich podrobieniem stał Durczok.

Zaskakująca decyzja Kamila Durczoka

Te bolesne zdarzenia odbiły się najmocniej na synu dziennikarza. Do tego stopnia, że… syn chciał zmienić nazwisko, aby nikomu nie kojarzyć się z „popularnym” ojcem.

Chłopak nie radził sobie ze złośliwymi komentarzami i plotkami. Klika miesięcy temu, oficjalnie zaczął przedstawiać się jako Dufek-Durczok, a drugi człon ponoć zostawił tylko ze względu na szacunek do babci Haliny.

Teraz prezenter ma zamiar odbudować zniszczoną relację z synem. Po raz pierwszy od dawna wspomina o Kamilu Juniorze, zapowiadając, że chce się zmienić głównie ze względu na niego.

Jak dotąd jedyną metamorfozą ojca, jaką oglądał Kamil Junior, był totalny upadek autorytetu. Czy po tym wszystkim Durczokowi uda się to naprawić?

Źródła: plejada.pl, www.pomponik.pl, popularne.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować