×

Joanna Kulig zaczyna zdjęcia do serialu Netflixa. Jej zarobki mogą przyprawić o zawrót głowy!

Zarobki Joanny Kulig mogą przywrócić o zawrót głowy. Aktorka wyrobiła sobie świetną opinię za granicą dzięki głównej roli w filmie „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego. Teraz może liczyć na wiele propozycji i ogromną dniówkę. Właśnie zaczęła zdjęcia do nowego serialu.

Joanna Kulig zdobyła przychylność Hollywood – teraz może liczyć na ogromne zarobki

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Joanna Kulig jest obecnie jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek za granicą. Zyskała ogromną sympatie w Hoollywood. Mimo, że „Zimna Wojna” ostatecznie nie zdobyła żadnego Oscara, w jej kierunku posypało się wiele nowych propozycji.

joanna kulig w californi
Instagram

Aktorkę zobaczymy w najnowszej produkcji Netflixa

Aktorka przyjęła główną rolę w nowym serialu „The Eddy”, produkowanego przez platformę Netflix. Historia będzie opowiadać o Mai – piosenkarce zmagającej się z uzależnieniem od alkoholu. Joanna Kulig wróciła już z urlopu macierzyńskiego i właśnie zaczyna we Francji zdjęcia do nowego serialu. Na razie Netflix zaplanował stworzenie 8 odcinków.

Hollywood o Joannie Kulig
Instagram

W ostatnim poście na Instagramie aktorka podkreśliła, że praca na dwa etaty – czyli bycie mamą i granie w serialu – to trudne zadania, ale na szczęście daje sobie radę.

Zarobki Joanny Kulig robią niesamowite wrażenie

Z pewnością w połączeniu roli mamy i serialu pomoże jej ogromna gaża. Według „Super Expressu”, Joanna Kulig ma ostawać zawrotną kwotę 100 tys. zł za jeden dzień zdjęciowy. W Polsce taka gaża na pewno robi ogromne wrażenie, więc tym bardziej chcielibyśmy pogratulować aktorce ogromnego sukcesu. Nie mamy wątpliwości, że w pełni zasługuje na takie wynagrodzenie. Oby tak dalej!

Będziecie oglądać serial Netflixa z Joanną Kulig?

Może Cię zainteresować

zamknij