×

Kierowca Kaczyńskiego wzięty pod lupę. Okazało się, że ma 3 domy i zarabia krocie

„Taśmy Kaczyńskiego” sprawiły, że śledczy postanowili dokładnie przyjrzeć się spółce Srebrna i ludziom z otoczenia prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jedną z nich jest warszawski radny, prezes spółki Geranium, a zarazem członek zarządu wspomnianej wcześniej spółki Srebrna, Jacek Cieślikowski. I choć jest on najbardziej znany z roli kierowcy polityka, którego wozi, gdzie tylko potrzeba, pełniona przez niego funkcja brzmi znacznie dumniej: „asystent prezesa partii ds. koordynacji struktur w terenie oraz główny specjalista ds. floty i logistyki”.

Majątek Cieślikowskiego

Jak się już domyślacie, zarobki „kierowcy prezesa” nie będą należeć do najniższych. Z oświadczenia majątkowego wynika bowiem, że Cieślikowski zgromadził dotąd majątek ponad 337 tys. złotych. Na tym jednak nie koniec, bowiem jest właścicielem 3 domów, których wartość sięga około miliona złotych, a także działki, które zostały wycenione na 1,6 miliona złotych.

Fragment oświadczenia majątkowego warszawskiego radnego Jacka Cieślikowskiego przedstawiamy poniżej.

Agora S.A.

Roczne zarobki

Jacek Cieślikowski w spółce Srebrna zarobił w rok ponad 15 tys. złotych, a w spółce Geranium 16 tys. złotych. Do tego dochodzą jeszcze dwie umowy o prace i dwie umowy na zlecenie. Jak podaje źródło, warszawski radny przytulił w ubiegłym roku około 203 tys. złotych brutto (blisko 17 tys. złotych miesięcznie).

Czy można chcieć czegoś więcej?

Może Cię zainteresować

zamknij