×

Fani martwią się o Barbarę Kurdej szatan. „Za dużo pijesz”

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych, a zarazem najładniejszych polskich aktorek. Nie mniej jednak i pod jej wpisami potrafią pojawić się komentarze, obok których ciężko przejść obojętnie. Pewna internautka poprzez intrygujące pytanie odniosła się do opisu pod zdjęciem aktorki z mężem. Wprost zapytała Barbary Kurdej-Szatan „Czemu pani tyle pije?”. Co na to blondynka z reklamy Play?

Bardzo intensywny okres

Aktorka ma przed sobą bardzo intensywny okres. Gwiazda wciąż pracuje na planie serialu „M jak Miłość”. Do tego dochodzą próby występów w teatrze. Jakby tego było mało, w minionym tygodniu Basia postawiła swoje pierwsze kroki w kolejnej edycji programu „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Oczywiście nie wiąże się to tylko i wyłącznie z występami na żywo, ale również wieloma godzinami spędzonymi na sali treningowej, gdzie szlifuje swoje umiejętności taneczne.

„No to teraz „idziemy się nawalić”, zasłużyłeś :D”

Mimo natłoku zajęć, aktorka zawsze stara się znaleźć czas na odrobinę relaksu i przede wszystkim wspieranie męża, Rafała Szatana, przy jego kolejnych projektach. Tak było również tym razem. Ukochany aktorki wziął bowiem udział w jednym z musicali, o czym dowiadujemy się z emocjonującego wpisu gwiazdy.

Kochanie byłeś za****sty !!!!!! No to teraz „idziemy się nawalić”, zasłużyłeś :D przybywajcie na musical „Rock of Ages” w Teatrze Syrena w Warszawie !!! Dają CZADUUU – czytamy pod zamieszczonym na Instagramie zdjęciem

Nie wszystkim się to spodobało. Zapytała Barbary Kurdej-Szatan Czemu pani tyle pije?

Basia przyzwyczaiła już nas do tego, że jej wpisy i zachowania potrafią być niezwykle emocjonujące. Tym razem nietypowa forma gratulacji, a w szczególności zawarte w niej słowa „idziemy się nawalić”, nie wszystkim się jednak spodobała. Jedna z internautek postanowiła zadać nawet osobiste pytanie.

Czemu tyle pani pije? A dzieci?

Gwiazda nie pozostawiła tego wpisu bez odpowiedzi. Wyjaśniła, że zastosowany przez nią zwrot sugerujący zamiar spożywania alkoholu to cytat pochodzący ze sztuki. Świadczyć miały o tym znaki „”.

To cytat ze spektaklu. Jest w cudzysłowie przecież …..

W obronie aktorki

Obok zapytania jednej z internautek obojętnie nie przeszli również inni fani aktorki. Pod jej wpisem bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy, w których obserwatorzy postanowili stanąć w obronie Basi Kurdej-Szatan.

Ja Cię podziwiam Basiu. W całej tej celebryckiej szopce jesteś taka prawdziwa :) Nawalcie się, bo robicie świetną robotę! :)

Taa i nagle wszyscy ŚWIĘCI i oczywiście nie pijący przecież; ludziska zajmijcie się swoim życiem i dajcie żyć innym

Nie ma co się przejmować opiniami innych, bo co byś nie zrobiła, to i tak są ludzie, którzy ciebie uwielbiają, a są ludzie którzy po prostu ci zazdroszczą; nie ma co przejmować się opiniami

Podpisalibyście się pod tymi słowami? A może Basia faktycznie przesadza? Jakie jest Wasze zdanie?

Tak bawi się Barbara Kurdej-Szatan z kolegami w Krakowie

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że lubi poimprezować. W ostatnim czasie do mediów wyciekło nagranie, które zostało zarejestrowane w Krakowie. Widzieliśmy na nim, jak aktorka wraz z grupką znajomych tuż po zakończeniu spektaklu pt. „Chicago” w teatrze Variete ruszyła na miasto w poszukiwaniu… kebaba. Wszyscy świetnie się przy tym bawili!

Może Cię zainteresować

zamknij