×

Zakupy online w Biedronce! Teraz możesz je zrobić bez wychodzenia z domu

Zakupy online w Biedronce. Warszawiacy mogą już zamawiać zakupy z Biedronki przez Internet. Kurierzy Glovo dostarczą je pod same drzwi w tzw. bezkontaktowej dostawie.

Biedronka i Glovo łączą siły

W ostatnich dniach można było zauważyć kurierów rowerowych Glovo w okolicy Biedronki. To dlatego, że obie firmy nawiązały ze sobą szeroko zakrojoną współpracę. Teraz użytkowcy aplikacji mobilnej Glovo mogą zrobić zakupy z dowozem do domu również w sklepach sieci Biedronka. Z usługi mogą korzystać już warszawiacy, a także mieszkańcy Łodzi, Krakowa, Katowic, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu i Wrocławia.

Do uruchomienia takiej inicjatywy przyczyniła się oczywiście epidemia COVID-19 i zalecenia, by ograniczyć wychodzenie z domu do minimum. Jak powiedział Carlos Silván, General Manager Glovo Polska:

W tym trudnym okresie chcemy pomagać Polakom poprzez dostarczanie niezbędnych produktów do życia pod same drzwi: szybko, wygodnie i przede wszystkim – bezpiecznie

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy stać w kolejkach przed sklepem, a także narażać się na kontakt z innymi osobami. Glovo oferuje dostawę bezkontaktową i oszczędność czasu.

Zakupy online w Biedronce

Zakupy z Biedronki można zamówić do domu za pośrednictwem aplikacji Glovo. Dokonywać ich można w godzinach od 10 do 22.30. Po dodaniu produktów do wirtualnego koszyka i ich opłaceniu, kuriera można się spodziewać w przeciągu godziny. Zakupy dostarczone zostaną pod drzwi lub pod bramę, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z użytkownikiem. Cena dostawy wynosi 9,99 zł. 

Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka odniósł się do tej inicjatywy:

Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach

W katalogu znalazł się niemal tysiąc pozycji z asortymentu spożywczego, podzielonych na kategorie nadrzędne: „pieczywo”, „mięso, ryby i wędliny”, „warzywa i owoce” i tak dalej.

Inne sklepy też są online

Biedronka nie jest jedyną sieciówką, która szuka najlepszych rozwiązań podczas pandemii. Kilka dni wcześniej Carrefour poinformował o podjęciu współpracy z Glovo.

Inne hipermarkety również szukają bezpiecznych rozwiązań. W Auchan zakupy można odebrać na parkingu. Żabka testuje nowe rozwiązania sklepu online i dostawy do domu.

Bezpieczne zakupy

Jest kilka sposób na robienie zakupów w czasie epidemii. Jak najbardziej zachęcamy do korzystania z takich rozwiązań. Unikniemy w ten sposób kontaktu z innymi osobami, więc i potencjalnego zakażenia oraz zahamujemy rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Źródła: warszawa.naszemiasto.pl, www.bankier.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować