×

Skandaliczne zachowanie turystki. Zakopała pieluchę na plaży. Szuka jej policja

Turystka, która wypoczywała na Filipinach chyba nie spodziewała się, że jej czyny mogą mieć takie konsekwencje. Kobieta razem z dzieckiem wybrała się na nowo otwartą, oczyszczoną plażę. Kiedy przyszedł czas na zmianę pieluchy, zakopała ją w piasku. Właśnie dlatego, niefrasobliwej turystki poszukuje teraz policja.

Zakopała pieluchę, wywołała skandal

Do zdarzenia doszło na prawdziwie rajskiej plaży wyspy Boracay. Kobieta przebrała swoje dziecko i zamiast poszukać kosza, natychmiast zakopała ją w piasku. Wszystko zostało nagrane przez zdenerwowanych turystów. Jej zachowanie jest tym bardziej oburzające, że plaża Boracay była zamknięta ze względu na koszmarne zanieczyszczenie. Filmik, na którym turystka zakopuje pieluchę na nowo otwartej plaży, trafił do sieci. Nagranie zyskało na tyle dużą popularność, że zainteresowała się niem policja:

Czujemy się obrażeni takim zachowaniem na pięknej wyspie, którą nasza administracja niedawno naprawiła, dzięki intensywnym wysiłkom wielu departamentów i agencji rządowych

Co grozi kobiecie?

Na razie udało się ustalić, że kobieta najprawdopodobniej pochodzi z Chin. Ze względu na te okoliczności, do sprawy włączyła się także chińska ambasada. Turystce grozi spora grzywna i sprawa w sądzie. Przez jej zachowanie, filipińskie władze postanowiły również zwiększyć liczbę patroli policji na plażach. Mają pilnować zachowana turystów.

Może Cię zainteresować

zamknij