×

9-latek z porażeniem mózgowym został zagłodzony na śmierć przez opiekunów. Ważył niecałe 7 kg…

Cztery osoby z Indiany zostały aresztowane za doprowadzenie do śmierci 9-letniego chłopca z porażeniem mózgowym, który był poważnie zaniedbany i głodzony.

W dniu 21 lutego, Biuro Szeryfa Hrabstwa Vigo dostało wezwanie do domu, w którym przebywało dziecko. Gdy policjanci dotarli na miejsce, nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Cameron Hoopingarner trafił do szpitala, w którym niestety lekarze orzekli zgon.

Nie udało się uratować 9-letniego dziecka, które ważyło… 7 kilogramów.

Szeryf Greg Ewing powiedział, że chłopiec stracił wzrok, był poważnie niedożywiony i przez to był schorowany. W wyniku postępowania biuro szeryfa aresztowało czterech współmieszkańców domu, w którym mieszkał chłopczyk: w tym jego dwóch prawnych opiekunów. Rodzice biologiczni ofiary zostali poinformowani o okolicznościach śmierci swojego syna. Według tego, co mówi szeryf hrabstwa, cała czwórka została oskarżona o zaniedbanie dziecka ze skutkiem śmiertelnym. Dodatkowo Kraemer i Travioli oskarżono o to, że nie zgłaszali zaniedbań wobec dziecka.

To, co wydarzyło się w tym domu, doprowadza mnie do szału. Jestem wściekły, że ktoś mógł coś takiego zrobić i że nie widzieliśmy tego wcześniej. Dorośli ludzie celowo doprowadzili do tego, że 9-letnie dziecka zmarło. W ten sposób opiekunowie zajmują się chorymi? Czy na coś takiego zasłużył?! Aby być zagłodzonym na śmierć? Nie wierzę, że do tego doszło. Chłopczyk wyglądał jak osoby z obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

Polecane

Może Cię zainteresować