×

Jego córka zaginęła 24 lata temu. Postanowił zostać taksówkarzem, aby ją odnaleźć

Rodzice Qifeng sprzedawali owoce w Chengdu w Chinach. Kiedy skończyli obsługiwać klientów, zorientowali się, że ich 3-letnia córka zniknęła. Od tego zdarzenia minęły już 24 lata.

Nikt nie miał pojęcia, gdzie znajduje się dziewczynka. Zrozpaczeni rodzice rozpoczęli poszukiwania.

Ojciec, Wang, zgłosił zaginięcie córki na policji, a także w lokalnych mediach

Rozwiesił plakaty z wizerunkiem 3-latki, a nawet udał się do miejscowych szpitali i schronisk dla bezdomnych z nadzieją, że gdzieś tam ją znajdzie.

CFP

Niestety, dni zmieniały się w tygodnie, tygodnie w miesiące, miesiące w lata, a szanse na znalezienie dziecka malały z każdą chwilą. Kiedy od zaginięcia dziewczynki minęło 21 lat, Wang wpadł na genialny pomysł, który pomógłby mu w odnalezieniu córki.

Mężczyzna został taksówkarzem

Każdego swojego pasażera pytał, czy zna kogoś, kto mógłby być w wieku jego córki. Jeśli ktoś taki się przytrafił, wręczał mu kartkę ze zdjęciem Qifeng i informacjami o niej.

People’s China Daily

Tym oto sposobem, Wang rozdał ponad 5000 ulotek swoim pasażerom w ciągu zaledwie 2 lat! Reakcje podróżujących osób były niesamowite. Wielu z nich udostępniło historię mężczyzny w mediach społecznościowych, dzięki czemu o zaginięciu dziewczynki dowiedziało się tysiące ludzi.

Moim największym marzeniem jest, aby pewnego dnia córka usiadła w moim samochodzie i krzyknęła: Tato! – powiedział w jednym z wywiadów Wang

Pewnego dnia historia o zaginionej dziewczynce dotarła do Kang Ying, która postanowiła wyciągnąć do mężczyzny pomocną dłoń. Nie uwierzysz, co wydarzyło się później

People’s China Daily

Wspominana kobieta zrobiła test DNA, a kiedy otrzymała wyniki, wszystko stało się jasne. Okazało się, że to właśnie Kang jest zaginioną córką Wanga.

27-letnia aktualnie kobieta przejechała blisko 3000 kilometrów z Jilin do Chengdu, aby spotkać swoich biologicznych rodziców. Wszystko wskazuje na to, że została adoptowana i przez lata wychowywała się 20 kilometrów od miejsca, w którym mieszkał Wang z rodziną. Wyprowadziła się jednak, kiedy dorosła.

Niecodziennemu spotkaniu towarzyszyły media, które chciały uchwycić ten niezwykle wzruszający moment

TheCover.Cn

Wyobrażasz sobie, nie widzieć swojego dziecka przez niemal ćwierć wieku i nagle je spotkać? Ciężko sobie uzmysłowić, co w tym momencie czuli rodzice

TheCover.Cn

Może Cię zainteresować

zamknij