×

Zaginęła 21-letnia Patrycja z Gliwic. Wysiadła z autobusu, zostawiając w nim telefon

Policja poszukuje 23-letniej Patrycji Maślanki, która 12 lipca jechała autobusem z Krakowa do Poznania. Od tamtej chwili nie ma z kobietą żadnego kontaktu. W czasie drogi, około godziny 4 nad ranem w okolicach Częstochowy kobieta zażądała, aby zatrzymać autobus, ponieważ musi wysiąść. To był ostatni raz, gdy widziano kobietę.

Patrycja Maślanka wyszła z pojazdu, zostawiając w nim bagaż i telefon. Policja prosi o kontakt każdą osobę, która widziała kobietę

23-letnia Patrycja Maślanka pochodzi z Gliwic. Podróżowała autobusem, który jechał z Krakowa do Poznania. Pasażerowie wyznali, że nagle w czasie drogi podeszła do kierowcy i zażądała, aby się zatrzymał. Była agresywna.

Kobieta opuściła autobus przy al. Wojska Polskiego w dzielnicy Raków

To był ostatni moment, gdy ktoś ją widział. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Policja podaje rysopis zaginionej:

Zaginiona wygląda na 22-25 lat, ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała; twarz owalna, włosy długie (długość poniżej ramion), proste, koloru jasny blond, oczy jasnoniebieskie, nos średni, prosty i wąski, uszy małe, przylegające, uzębienie pełne. Brak informacji o ubiorze i posiadanych przedmiotach (prawdopodobnie dokumenty tożsamości, torba podróżna). Zaginiona może posiadać kilka kolczyków w płatku lewego ucha i bliznę po ranie ciętej z przodu prawego podudzia

Na informacje czekają policjanci z Gliwic. e-mail: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl oraz tel. 32 336 93 42, 32 336 93 09, 32 336 92 99. Można też skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub z numerem alarmowy 112.

Może Cię zainteresować