×

Zaginięcie ciężarnej z okolic Koszalina. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginięcie ciężarnej z okolic Koszalina. Policja poszukuje Moniki Hryniewicz albowiem rodzina od dłuższego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu.

Zaginięcie ciężarnej

Informacja o zaginięciu kobiety w ciąży pojawiła się na stronie KoszalinInfo.pl. Poszukiwana to Monika Hryniewicz zamieszkała w Koszalinie.

W dniu 28 czerwca 2020 roku, około godz. 6:00 kobieta opuściła miejsce zamieszkania. Według relacji najbliższych udała się na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie. Od tego czasu nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis

Kobieta ma 25 lat, 172 cm wzrostu oraz szczupłą budowę ciała.
Proste, długie do bioder włosy oraz ciemno-niebieskie oczy.
Uszy określono jako małe przylegające, nos prosty i pełne uzębienie bez ubytków.

Znaki szczególne

Monika Hryniewicz jest w 25. tygodniu ciąży.

Opis ubioru

Niebieska tunika z rękawem 3/4 oraz białym dużym motylem, leginsy zielone, buty typu adidasy koloru czarnego z białą podeszwą, okulary korekcyjne z białym szkłem i czarną oprawką.

Zaginięcie ciężarnej
Facebook

Policja prosi o pomoc

Jeżeli ktoś posiada informacje na temat zaginionej albo posiada wiedzę, która może pomóc w odnalezieniu kobiety, proszony jest o zgłoszenie tego faktu policji.

Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ulicy Słowackiego 11 bądź telefonicznie pod numerem 477841-543, 477841-596 lub 112.

Źródła: www.facebook.com, koszalininfo.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij