×

Zaginęła 3-osobowa rodzina z Poznania! Zaniepokojeni bliscy błagają o pomoc

Policjanci z poznańskiej komendy i serwis „Zaginieni przed lat” informują o tym, że zaginęła rodzina: dwoje dorosłych i ich 9-letni synek. Może im grozić niebezpieczeństwo! Zrozpaczeni bliscy proszą o pomoc.

Zaginęła rodzina

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Poznaniu, rodzina Górków ostatni raz widziana była 9 listopada o godz. 14.00 na ul. Jutrzenka w Poznaniu. Tam spotkali się z bliskimi, a następnie odjechali w nieznanym kierunku. Do dzisiaj nie ma z nimi kontaktu.

Zaginieni to:

  • Maciej Górka 39 lat, ok. 174 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała
  • Daria Górka 37 lat, ok. 164 cm wzrostu, normalna budowa ciała, włosy czarne, długie do pasa
  • Eryk Górka 9 lat, ok. 134 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond, krótko przystrzyżone

Policja informuje, że rodzina może przemieszczać się samochodem marki Chrysler Town Country o nr rej. POS9GJ7, rok produkcji 2005, koloru błękitnego, wersja amerykańska.

Przed zaginięciem, wyrzucili wszystkie rzeczy

Wstrząsające szczegóły zaginięcia opisuje portal „Zaginieni przed laty”. Okazuje się, że chłopcu i matce może grozić niebezpieczeństwo:

Od bliskich udało się nam dowiedzieć, że Pani Daria nie miała udzielonej odpowiedniej pomocy przez Pana Macieja w Berlinie gdzie specjaliści też mogli udzielić jej pomocy i odpowiedniej opieki. Kobieta pod wpływem Macieja została przywieziona do Polski.

We wpisie na Facebooku czytamy dalej, że Daria Górka mieszka od lat w Berlinie. Od jakiegoś czasu kobieta ma problemy z samokontrolą i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej mąż Maciej w sobotę (7 listopada) zdecydował się zabrać żonę do Polski, aby udała się do specjalisty. Zabrali ze sobą 9-letniego synka Eryka.

Wiemy, że w niedzielę 8.11.2020 r. cała rodzina dojechała do Poznania i została na noc u rodziców pana Macieja. Zachowanie pani Darii, jak i pana Macieja było niezrozumiałe, bardzo dziwne. Wyrzucili z auta, którym podróżują wszystkie rzeczy w tym telefony w Poznaniu pod śmietnikiem rodziców Macieja. Od wtorku 10 listopada 2020 r. nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych proszeni są o kontakt z policjantami pod całodobowymi nr tel. 47 77 121 11 lub 112.

Źródła: www.facebook.com, www.facebook.com, wiadomosci.onet.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu),

Polecane

Może Cię zainteresować