×

Zaginęła kobieta z synkiem. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 28-latki

Zaginęła kobieta z synkiem. 28-letnia Sara Kozłowska dwa dni temu wyszła z domu w Rybniku z półtorarocznym dzieckiem, nie wspominając nikomu, dokąd idzie. Od tamtej pory nie ma z nimi kontaktu. Policja rozsyła rysopis i zdjęcia zaginionych po całej Polsce, prosząc o pomoc.

Zaginęła kobieta z synkiem

Śląska policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 28-letniej kobiety z półtorarocznym dzieckiem, którzy zaginęli 5 maja. Dwa dni temu w południe ok. godz. 12.00 Sara Kozłowska opuściła swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Władysława Stanisława Reymonta w Rybniku, zabierając ze sobą synka, Milana Wrambę.

Jak informuje rybnicka policja, 28-latka nie wspomniała, dokąd idzie:

Kobieta wyszła z synem z miejsca zamieszkania w Rybniku, nie mówiąc nikomu, gdzie się udaje.

Kobieta z dzieckiem od dwóch dni nie pojawiła się w domu. Nie nawiązała też kontaktu ani z bliskimi ani z policją. W związku z tym funkcjonariusze proszą o pomoc każdego, kto widział zaginionych albo ma informacje na temat ich aktualnego miejsca pobytu.

Rysopis zaginionych z Rybnika

Półtoraroczny Milan Wramba ma 86 cm wzrostu i tylko kilka widocznych zębów. W dniu zaginięcia miał na sobie czerwoną kurtkę, niebieską czapkę i białe buty zapinane na rzepy. Matka zabrała go z domu w wózku typu spacerówka w kolorze biało-czarnym, z pasiastą budką, wyściełanym poduszką w czarno-białe zygzaki i beżowym kocykiem.

28-letnia Sara Kozłowska ma około 160-165 cm wzrostu i piwne oczy. Jest szczupłej budowy ciała. Wyszła z domu ubrana w niebieskie jeansy, jasnoszarą bluzę, zieloną kurtkę i czarne botki zdobione cekinami.

Komenda Miejska Policji w Rybniku prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych pod numerami telefonu 32 42 95 255 lub 32 42 95 388 albo mailowo na adres: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub wybrać numer alarmowy 112.

Cały czas trwają też poszukiwania 3,5-latka, który zniknął, będąc pod opieką ojca, Rafała B. Ciocia zaginionego Kacperka z Nowogrodźca ujawniła nowe fakty na jego temat. Czy to pomoże w odnalezieniu chłopca?

zaginęła kobieta z synkiem
Śląska Policja
zaginęła kobieta z synkiem
Śląska Policja
zaginęła kobieta z synkiem
Śląska Policja
Źródła: www.se.pl, rybnik.naszemiasto.pl, rybnik.slaska.policja.gov.pl
Fotografie: Śląska Policja (miniatura wpisu), Śląska Policja

Może Cię zainteresować

zamknij