×

Zaginęła 32-letnia kobieta. W domu czeka na nią 1,5-miesięczne maleństwo

Zaginęła 32-letnia Katarzyna Truszczyńska. Kobieta po raz ostatni była widziana w niedzielę, 25 sierpnia, około godziny 15:30, kiedy to wychodziła na spacer do pobliskiego lasu. Wiadomo, że leczy się na depresję, w związku z czym może potrzebować niezwłocznej pomocy medycznej. Służby opublikowały jej wizerunek w sieci. Na zaginioną mamę czekają w domu dwie córeczki – jedna z nich ma zaledwie 1,5 miesiąca. Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 32-latki, proszony jest o kontakt z policją.

Zaginęła 32-letnia Katarzyna Truszczyńska

Mimo sprzeciwu i namowy, że chce iść sama bo musi pobyć w samotności, mąż poszedł za nią. Po wielu prośbach i namowach powiedział żonie, mając nadzieję, że to ją jakoś skłoni do powrotu do domu i dzieci, że idzie powiadomić Rodziców o jej zamiarach. Gdy się odwrócił Kasia nagle uciekła w nieznanym kierunku w głąb lasu

Maż Pani Kasi zaczął szukać jej aż w końcu przybiegł do domu powiadomić resztę rodziny oraz Policję – informuje portal „Zaginieni przed laty”

Poszukiwania kobiety

Powiadomione o zaginięciu kobiety służby niezwłocznie rozpoczęły poszukiwania z udziałem psów tropiących. Wyszkolone wciąż nie chwyciły tropu. Możliwe, że kobieta wyszła z lasu, złapała „stopa” i odjechała w nieznanym kierunku. Nie mniej jednak w okolicy wciąż poszukiwania prowadzi policja, straż i rodzina. Poszukiwania są prowadzone również z góry przy użyciu helikoptera. Policja nadała zaginięciu pierwsza kategorię.

Policja i Straż Pożarna przeczesywała las, psy podjęły trop, który urywa się przy sadzawce sąsiada(około 300-400 metrów w całkowicie innym kierunku od tego gdzie mąż Pani Kasi widział ją ostatni raz. Sąsiad mieszka po drugiej stronie ulicy dodatkowo ta sadzawka jest za domem kawałek w głąb podwórka). Straż przeszukała tą sadzawkę i nie znaleźli najmniejszego śladu że Kasia mogła tam wpaść – czytamy na stronie „Zaginieni przed laty”

Charakterystyka kobiety

Wiadomo, że w dniu zaginięcia 32-latka miała na sobie jasnobrązowe spodenki, sandały i biały podkoszulek. Nie wzięła ze sobą pieniędzy, dokumentów ani telefonu, przez co namierzenie zaginionej jest zdecydowanie trudniejsze.

Katarzyna Truszczyńska jest szczupła i ma 178 cm wzrostu, brązowe oczy i włosy. Do znaków szczególnych można zaliczyć pieprzyk pod ustami po lewej stronie twarzy.

Jeśli ktokolwiek ma informacje na temat miejsca pobytu Katarzyny Truszczyńskiej, proszony jest o kontakt pod 112 lub 25 759 72 00

Polecane

Może Cię zainteresować