×

Poszukiwania 16-letniej Victorii. Rodzice odkryli szokujące wiadomości ze starszym mężczyzną

Zaginęła 16-letnia Victoria Grabowski. Pochodząca z Polski nastolatka mieszkała wraz z rodzicami w Queens w USA. Służby informują, że dziewczyna wsiadła do samolotu w Nowym Jorku i poleciała do Wielkiej Brytanii. To właśnie stamtąd ma pochodzić starszy mężczyzna, który zwabił 16-latkę.

Zaginęła 16-letnia Victoria Grabowski. To on za tym stoi?

Po zaginięciu Victorii rodzice nastolatki dokonali odkrycia, które zmroziło im krew w żyłach. Okazało się, że ich córka od jakiegoś czasu korespondowała w sieci ze starszym mężczyzną z Londynu. Z rozmowy jasno wynikało, że 16-latka była zafascynowana stolicą Wielkiej Brytanii i bardzo chciała się do niej przeprowadzić.

Zaginęła 16-letnia Victoria Grabowski

Facebook

Poszukiwania trwają

Póki co wiadomo tylko tyle, że Victoria, która posługuje się polskim paszportem, poleciała na wyspy. Skąd miała na to pieniądze? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że za bilet lotniczy zapłaciła gotówką. Przypadek? Co więcej, Victoria za każdym razem, kiedy dzwonią do niej rodzice, po prostu się rozłącza.

Zaniepokojona rodzina i przyjaciele apelują o pomoc w poszukiwaniach 16-latki. Po sieci krąży wizerunek Victorii. Miejmy nadzieję, że dziewczyna już wkrótce się odnajdzie.

Może Cię zainteresować

zamknij