×

Policja apeluje o pomoc: zaginęła 16-letnia matka wraz z dzieckiem

W Limanowej zaginęła 16-letnia matka, która razem z dzieckiem wyszła z domu. Na miejscu pozostawiła wszystkie przedmioty i dokumenty.

Zaginęła 16-letnia matka Agnieszka Matejko

Poszukiwana nastolatka wyszła z domu wczasowego w miejscowości Owieczka znajdującej się na terenie powiatu limanowskiego. Niestety nie wiadomo, w jakim kierunku się udała. Ostatni raz widziano ją 28 czerwca około godziny 15.10 i od tego czasu urwał się z nią kontakt. Na rękach miała swojego maleńkiego synka.

Nastolatka ma ok. 155-160 cm wzrostu i waży około 45 kg. Jej sylwetka jest szczupła z charakterystycznymi długimi wiśniowo rudymi włosami. Inne cechy to ciemne oczy, pełną twarz, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, pełne uzębienie i mocno zarysowane brwi.

Materiały policyjne

Agnieszka Matejko opuściła dom ubrana w  jasnoróżową obcisłą sukienkę za kolano oraz różowe klapki. Z kolei jej dziecko, Wiktor Matejko ma ok. 7 tygodni, w momencie zaginięcia ubrany był w białe body. Maluszek nie posiada żadnych znaków szczególnych, które ułatwiłyby identyfikację.

Policja apeluje o kontakt w momencie zauważenia nastolatki odpowiadającej rysopisowi. Informacje można przekazywać dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod nr 47-83-45-400 lub korzystając z telefonu alarmowego 112.

Źródła: www.se.pl, wiadomosci.radiozet.pl, krakow.wyborcza.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Materiały policyjne (miniatura wpisu), Materiały policyjne

Może Cię zainteresować

zamknij