×

Chciała być silniejsza, więc zaczęła przyjmować sterydy. Dziś wygląda jak facet

Candice Armstrong zawsze była świadomą swojego ciała kulturystką. Poświęciła się temu, ale początki nie były łatwe. Codziennie ćwiczyła na siłowni i podnosiła najcięższe ciężary, jakie tylko mogła. Istotna była także dieta i odpowiednia ilość snu. Niemniej jednak nigdy nie osiągnęła ciała, którego pragnęła.

Postanowiła więc zacząć używać nielegalnych sterydów. Mimo że leki zmieniały jej ciało na zawsze, ona była najszczęśliwsza na świecie

W końcu zaczynała wyglądać tak jak tego pragnęła. Mięśnie stawały się bardziej widoczne, a jej masywna sylwetka w końcu ujrzała światło dzienne.

Po regularnym przyjmowaniu sterydów Candice zauważyła, że na klatce piersiowej zaczynają wyrastać jej włosy, a na twarzy pojawił się trądzik

Męskie hormony szalały w jej organizmie i to było nie tylko wyczuwalne dla niej, ale także widoczne dla innych. Wiedziała, że coraz bardziej zaczyna przypominać mężczyznę, ale nie krępowało jej to, bo w końcu osiągnęła sukces.

Wiem, że mówicie o mnie, że mam duże ramiona, szerokie barki, duże plecy i małe biodra, ale tak mi się podoba i do tego dążyłam przez cały okres trenowania. Świadomie się na to zdecydowałam, no przecież nikt mnie do tego nie zmusił. Tak, chciałam zmienić swój wygląd z kobiecego na męski.

Co prawda, najdziwniejszą zmianą, jakiej doświadczyłam, jest wzrost małego „penisa”, który mierzy około 2,5 cm. To jest naprawdę dziwne, ale jakoś mi to też nie przeszkadza. Moje piersi w znacznym stopniu zniknęły, gdy mięśnie w klatce piersiowej się rozrosły.

Candice Armstrong doświadczyła przykrości ze strony innych ludzi, ale zmiana wyglądu była jej decyzją. W końcu zaczęła wyglądać tak, jak sobie to wymarzyła.

Ludzie jakoś specjalnie miło na mnie nie reagują, gdy dowiadują się, że jestem kobietą. Na pewno nie przestanę brać sterydów, bo nie chcę rozstawać się z tym wyglądem. Bardzo mi on pasuje i marzę o tym, abym została taka na zawsze.

Poza tym, to nie jest już tak łatwo wrócić do sylwetki sprzed sterydów. Straciłabym wszystkie mięśnie, ale nie straciłabym wszystkich męskich cech, takich jak włosy na twarzy i głęboki głos. To naprawdę nie wraca. Gdybym chciała to odwrócić, potrzebowałabym tego samego rodzaju procesu – z tym, że dla mężczyzn, którzy pragną zostać kobietami.

Chociaż Candice Armstrong dokonała wyborów, które wiele osób uważa za dziwne, jest zadowolona z tego, jak wygląda

Uważa wręcz, że sterydy znacząco poprawiły jej życie. Mimo, że używanie sterydów jest nielegalne, kulturyści często są zmuszani do używania ich, jeśli chcą konkurować na najwyższych poziomach.

Arnold Schwarzenegger mówi o używaniu sterydów w swojej słynnej encyklopedii kulturystyki. Niektórzy zawodnicy importują narkotyki z innych krajów, aby mogli zbudować swoje mięśnie i wyglądać na większych niż udałoby im się to zrobić za pomocą samych ćwiczeń.

To otworzyło drzwi i pozwoliło mi rozwinąć się tak, jak chcę. Dano mi możliwość przeżycia jednego z moich marzeń

– przekonuje Candice.

Może Cię zainteresować

zamknij