×

Piękna blogerka została brutalnie zamordowana. Jej ciało znaleziono w walizce

Kilka dni temu świat obiegła informacja o śmierci znanej rosyjskiej influencerki. Zwłoki Kateriny K. zostały znalezione w walizce w jej mieszkaniu. Śledczy od początku zakładali, że motywem mogła być zazdrość jednego z jej kochanków. Do zabójstwa przyznał się 33-latek.

Śliczna Rosjanka była popularna w mediach społecznościowych

Zabójstwo Kateriny K. wstrząsnęło całym światem. 24-latka studiowała na moskiewskim uniwersytecie medycznym i chciała zostać onkologiem. Zyskała popularność dzięki mediom społecznościowym.

Instagram

Jej Instagram był pełny zdjęć z egzotycznych podróży, które śledziło prawie 90 tys. osób, a wielu porównywało ją do aktorki Audrey Hepburn. Ona sama uważała się z blogerkę podróżniczą, jednak wiele osób twierdziło, że za luksusowe wyjazdy i drogie ciuchy płaci pieniędzmi z prostytucji.

Instagram

Makabryczne odkrycie w moskiewskim mieszkaniu

Według śledczych, 24-latka została zamordowana w nocy z 22 na 23 lipca. Ciało influencerki zostało odnalezione dopiero po kilku dniach. Rodzice zaniepokojeni brakiem kontaktu z córką, 27 lipca poprosili właściciela wynajmowanego mieszkania, by otworzył drzwi.

Instagram

Już na klatce schodowej unosił się odór rozkładającego się ciała. Na korytarzu oczom rodziców ukazała się walizka, z której wystawała noga. Katerina była zupełnie naga, pomijając kolorowe podwiązki. Zginęła od 5 ciosów nożem w szyję i klatkę piersiową.

Instagram

Zbrodnia rozwścieczonego kochanka

Własnie dlatego, policja od razu zakładała, że za zbrodnią stoi wściekły kochanek. Nie pomylili się. do zabójstwa przyznał się Maxim Gareev, 33-letni informatyk. Mężczyzna twierdzi, że płacił dziewczynie za seks.

Instagram

Podczas spotkania, Katerina miała wyśmiewać jego umiejętności seksualne i zarobki. Drwiąc z 33-latka, kobieta miała powiedzieć, że na następną wizytę będzie stać go dopiero za rok. Według śledczych, dodatkowym motywem Greeva mogła być zazdrość o znajomość Kateriny z bogatym 52-latkiem, który płacił za niektóre z jej podróży. Podejrzany zeznał, że żałuje tego co zrobił.

Polecane

Może Cię zainteresować