×

WP: Zabójca 10-letniej Kristiny z Mrowin został namierzony

Policja namierzyła zabójcę 10-letniej Kristiny z Mrowin. Mężczyzna był główym podejrzanym w sprawie. Do takiej informacji dotarli dziennikarze portalu Wirtualna Polska. Prokuratura jednak nie chce komentować działań służb, ze „względu na dobro postępowania”.

Zabójca 10-letniej Kristiny z Mrowin został namierzony!

Jeszcze wczoraj mogliśmy przeczytać, że policja i prokuratura „depczą po piętach” zabójcy 10-letniej dziewczynki z Mrowin. Teraz z nieoficjalnych źródeł portalu Wirtualna Polska wiadomo, że policja namierzyła mordercę.

Jednak, ze względu na dobro postępowania prokuratura nie chce komentować sprawy. Śledczy ujawnili tylko informację dotyczącą znalezionych na miejscu zdarzenia „śladów biologicznych, które mogą pochodzić od sprawcy lub sprawców zabójstwa”.

Przy sprawie pracuje kilku najbardziej doświadczonych prokuratorów i najlepszych policjantów z Dolnego Śląska

Jak mówił minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro:

Do sprawy powołano najlepszy zespół śledczy. Tak jak zapowiadałem w sobotę dla policji i prokuratury – złapanie tego zabójcy to była sprawa honorowa

Wykorzystana i zamordowana

Jak informowaliśmy wcześniej, 10-letnia Kristina zginęła na trasie, którą codziennie pokonywała chodząc do szkoły. Jej zmasakrowane ciało znaleziono w czwartek wieczorek w odległości ok. 6 km od domu. Chociaż przyczyną śmierci były zadane rany kłute, sekcja zwłok wykazała, że dziewczynka była wykorzystana seksualnie.

zamknij