Jeden grób a w nim 4 malutkich dzieci. „Ewelina z rodzeństwem” – napisano na tabliczce

Aleksandra J. mordowała noworodki zaraz po urodzeniu. Z przerażających ustaleń śledczych wiadomo, że wkładała dzieci do foliowych worków, po czym zakopywała je koło domu. Tłumaczyła, że wszystko przez to, że jej partner nie chciał więcej dzieci, w końcu mieli już 7-letniego syna. Teraz noworodki spoczęły w jednej trumnie, a na tabliczce nad grobem napisano „Ewelina z rodzeństwem”.

Ciąże bez dzieci

Pracownicy pomocy społecznej zaczęli podejrzewać, że w domu w Ciecierzynie może dochodzić do tragedii. Według nich, 27-latka ewidentnie była w ciąży, ale później dziecko nie pojawiało się w domu. Aleksandra J. próbowała tłumaczyć, że po prostu chudnie dzięki cudownej diecie. Na szczęście nikt nie dał się na brać. Kiedy śledczy przeszukiwali dom, dokonali makabrycznego odkrycia.

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

Jeden grób a w nim 4 malutkich dzieci. „Ewelina z rodzeństwem” – napisano na tabliczce
Udostępnijpixabay.com

Zarzuty usłyszała nie tylko matka

Skonfrontowana z dowodami, 27-latka ostatecznie się złamała i opowiedziała policjantom o zbrodni. W konsekwencji własnych zeznań jest oskarżona o cztery zabójstwa. Zarzuty pomocnictwa usłyszał natomiast partner kobiety. Dawid W. najprawdopodobniej namawiał Aleksandrę J. do zabijania noworodków. Według śledczych o sprawie wiedzieli również rodzice partnera, którzy odpowiedzą za składanie fałszywych zeznań.

Okrzyknięto ją najbrzydszą kobietą świata. Była przedmiotem kpin całego społeczeństwa

Do tej pory śledczy ustalili, że dzieci rodziły się kolejno w latach 2013, 2015, 2016 i 2018. Po tym jak rodziła je w wannie, wkładała noworodki do foliowych worków i zakopywała na terenie posesji. Pogrzeb dzieci odbył się w ubiegłą środę na cmentarzu w Kluczborku.

Jak można zrobić coś tak okropnego?

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Zobacz także:

Źródło: fakt.pl | Fotografie: pixabay.com, pl.wikipedia.org