×

Zabił żonę, bo sądził, że prostytuuje córkę. 13-latka wyjawiła całą prawdę

Zabił żonę, bo sądził, że prostytuuje córkę. 46-letni mężczyzna nie mógł wytrzymać tego, że matka jego dziecka śmieje się z 13-latki. Kobieta żartowała, że nastolatka jest w ciąży, czym doprowadziła męża do szału. Ojciec dziewczynki sięgnął po broń i… zastrzelił jej matkę.

13-latka w ciąży?

Wydarzenia, które rozegrały się w miniony wtorek w stanie Minnesota w USA nie mieszczą się w głowie. 46-letni Johnny Ray Aldridge zastrzelił swoją żonę, ponieważ jak twierdzi, kobieta prostytuowała jego dziecko. Para pokłóciła się, ponieważ 41-letnia matka dziewczynki twierdziła, że ta jest w ciąży. Caitlin śmiała się z faktu, że 13-latka spodziewa się dziecka. Mąż kobiety tak bardzo zdenerwował się, słysząc to, co mówi jego żona, że sięgnął po pistolet i zastrzelił ją. Mężczyzna szybko zorientował się, że popełnił straszną zbrodnię i zgłosił się na policję. Wyjawił funkcjonariuszom motywy swojego działania.

Aldridge powiedział, że zabił Caitlin, gdyż myślał, że jego żona prostytuuje 13-latkę. Twierdził, że kobieta śmieje się z faktu, że ich dziecko jest w ciąży. Małżonkowie zaczęli się szarpać, a gdy upadli na łóżko, 46-latek chwycił pistolet i oddał strzał w tył głowy kobiety. 41-latka zmarła na miejscu. Po dokonanej zbrodni mężczyzna umieścił broń w samochodzie.

Zabił żonę, bo sądził, że prostytuuje córkę

Po przyjeździe na miejsce zbrodni funkcjonariusze odnaleźli ciało 41-latki. Kobieta miała ranę postrzałową głowy, co potwierdziło zeznania mordercy. 46-latek tłumaczył, że oddał strzał, gdyż był przekonany, że jego córka jest w ciąży. Mówił, że dorośli mężczyźni robili jej „szalone rzeczy”. W trakcie przesłuchań wyszło na jaw, że okoliczności śmierci kobiety były nieco inne, niż twierdził sprawca.

Córka pary poinformowała, że jej rodzice byli małżeństwem od 10 lat, ale w czerwcu tego roku ich życie rodzinne całkowicie się zmieniło. Ojciec został postrzelony w rękę, co bardzo wpłynęło na jego zachowanie. Mężczyzna żył w ciągłym strachu, że znów ktoś go zaatakuje. Stale trzymał przy sobie broń i był nerwowy.

Kilka dni przed zabójstwem zaczął kłócić się z żoną. Małżonkowie spierali się o drobne sprawy. W końcu jednak, Aldridge zaczął prowokować poważniejsze konflikty. Twierdził, że córka jest w ciąży i została zgwałcona. W toku śledztwa mężczyzna zażądał nawet, aby 13-latka poddała się badaniom. Test ciążowy okazał się jednak negatywny. Co więcej, dziecko nie przyznało się do gwałtów czy przypadków molestowania.

Za zabójstwo żony mężczyźnie grozi 40 lat więzienia. Można przypuszczać, że przyczyną morderstwa były zmiany psychiczne, które zaszły u niego na skutek postrzału, którego doznał kilka miesięcy wcześniej.

zabił żonę bo sądził, że prostytuuje córkę
Facebook
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij