×

Dramat w Wielkopolsce. Ojciec zabił niepełnosprawną córkę, po czym popełnił samobójstwo

W poniedziałek, 28 stycznia, w domu przy ul. Sikorskiego w Ostrzeszowie (województwo Wielkopolskie), policja znalazła dwa ciała – 20-letniej niepełnosprawnej kobiety i jej 44-letniego ojca.

List pożegnalny

W dniu dzisiejszym rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler, poinformował, iż na miejscu zdarzenia znaleziono list. Z jego treści wynika, że mężczyzna zabił swoją córkę, a później popełnił samobójstwo. Do tego czynu miała doprowadzić go trudna sytuacja finansowa, z której nie widział już wyjścia ?

Prowadzone jest śledztwo:

Celem jest zgromadzenie materiału dowodowego w postaci śladów biologicznych, przesłuchania świadków, zabezpieczenia zwłok, a także zabezpieczenia pozostawionego na miejscu zdarzenia listu własnoręcznie napisanego przez 44-latka – powiedział Maciej Meler

 

Prokurator poinformował, że autentyczność listu potwierdzili świadkowie, ale muszą to jeszcze zweryfikować śledczy.

Wstępne ustalenia

Na chwilę obecną wydaje się, że do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek między godziną 12:40 a 14:00. W tym czasie żona 44-latka przebywała poza domem. Po powrocie z zakupów w przylegającym do domu pomieszczeniu gospodarczym odnalazła ciało męża i córki.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować