×

Ząb wypadł dziennikarce na antenie. To jej najciekawsze doświadczenie od 20 lat

Praca w mediach nie jest łatwa, zwłaszcza na żywo. Ząb wypadł dziennikarce na antenie, jednak ta zachowała profesjonalizm do samego końca!

Ząb wypadł dziennikarce na antenie

Wpadka na żywo to coś, co zdarzy się praktycznie każdemu dziennikarzowi. Gorzej jeśli jest to wpadka natury dentystycznej. W trakcie prezentowania informacji ukraińskiej dziennikarce Marii Volodymyrivnie Marichka Padalko wypadł ząb. Próbowała zareagować błyskawicznie, niestety ubytek był bardzo widoczny.

Zyskała wówczas niemałą sławę na cały świat. Poniżej możecie zobaczyć całe zdarzenie, co niezwykłe… na profilu Marii:

Najciekawsze doświadczenie w życiu

Maria pracuje w swoim zawodzie 20 lat, ale pierwszy raz spotkała się z czymś takim. Dziennikarka przejęła się całą sytuacją, ale otrzymała masę wsparcia.

Na swoim Instagramie napisała:

Nowa „chwała” przyszła znikąd… i wsparcie również. Tak, dzisiaj naprawdę straciłem część przedniego zęba podczas transmisji na żywo. To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie od dwudziestu lat, jako prezentera. Transmisje na żywo są wspaniałe, ponieważ zawsze są nieprzewidywalne

Ząb wypadł dziennikarce na antenie
Instagram

Po całej akcji szybko odwiedziła dentystę i wróciła do pracy po wakacyjnej przerwie. Maria jest żoną Yehora Sobolieva, z którym ma troje dzieci. Jej Instagrama śledzi obecnie 187 tys. osób.

Pomimo że ząb wypadł dziennikarce na antenie, wciąż pracuje w serwisach na żywo. To się nazywa profesjonalizm!

Źródła: lelum.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij