×

Za zdjęcie z Anną Muchą trzeba zapłacić. Aktorka podała cennik na Instagramie

W ostatnich dniach Ania Mucha podzieliła się z fanami ciekawym wpisem, do którego dołączyła zdjęcia. Po jego publikacji pojawiło się kluczowe pytanie, czy za zdjęcie z Anną Muchą trzeba zapłacić?

Odpowiedź jest twierdząca…

Jednak nie oceniajmy pochopnie. Ania złożyła swoim fanom pewną propozycję. W zamian za zrobienie sobie z nią zdjęcia oczekuje zapłaty, ale nie pieniężnej. Aktorka wpadła na ciekawy pomysł, którym chce zarazić innych.

Za zdjęcie z Anną Muchą trzeba zapłacić?

Ania kilka dni temu wrzuciła na Instargram serię zdjęć z wakacji. Z fotografii i z opisu dowiadujemy się, że gościła nad polskim morzem. Jednak nie ten fakt przykuwa uwagę. Bowiem chodzi o słowa aktorki:

pocztówka z wakacji ?? i garść przemyśleń: 1.to nie wstyd sprzątać (po sobie czy nie, wstydu nie ma) 2.palenie szkodzi plażom! 3.odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. deptaki, pełne plaże itp… co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swoj cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) ! 4.w Sopocie na plaży dramatu nie ma… gdyby tylko jeszcze pety znikły … 5.A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci ? ??❤️ 6. A! i kupowanie łopatek i innych gadżetów dla dzieci ma umiarkowany sens, skoro w sezonie wystarczy spacer by zebrać cały komplecik porzuconych zabawek ? #recycling

Popieracie postawę Ani?

W ostatnim czasie wiele polskich i zagranicznych gwiazd komentuje sprawy związane z ekologią. „Płoną płuca Ziemi” – to ostatnio jeden z najgłośniejszych tematów, obok którego trudno jest przejść obojętnie.

Może Cię zainteresować

zamknij