×

Panna młoda chce wykluczyć przyjaciółkę z wesela. Uznała, że jest za gruba na druhnę

Każda kobieta chce, by jej ślub i wesele były idealne. Niestety niektóre panny młode posuwają się o krok za daleko w swoim perfekcjonizmie. Tym sposobem to, co najważniejsze, czyli świętowanie w gronie przyjaciół i rodziny, schodzi na dalszy plan.

Musisz schudnąć jeśli chcesz być na zdjęciach

Na forum Reddit pojawił się ciekawy post dotyczący wygórowanych wymagań pewnej panny młodej. Całą sytuację opisała jej przyjaciółka. Kobieta marzyła, żeby jej zdjęcia ze ślubu były idealne.

Zgodnie z jej wizją zarówno ona, jak i wszystkie druhny, powinny mieć nienaganną figurę. Dlatego zapowiedziała swoim najbliższym przyjaciółkom, że wszystkie powinny schudnąć, by jak najlepiej prezentować się na zdjęciach.

Przymusowe odchudzanie nie spodobało się wszystkim druhnom

Ten plan nie spodobał się jednak wszystkim. Jedna z dziewczyn odmówiła i stwierdziła, że nie zamierza ćwiczyć i zmieniać swojego stylu życia na zdrowszy na polecenie panny młodej:

Najlepsza przyjaciółka panny młodej ani myśli ćwiczyć i wciąż prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia. Panna młoda, czyli moja znajoma, chce wykluczyć ją z wesela dlatego, że odmówiła odchudzania

Autorka wpisu była ciekawa, co o takiej sytuacji myślą inni internauci. Zapytała, czy cokolwiek usprawiedliwia zachowanie panny młodej.

To panna młoda z piekła rodem

Po prześledzeniu wątku okazuje się, że użytkownicy Reddita byli zgodni jak nigdy. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że zachowanie kobiety jest niedopuszczalne i że nie warto zadawać się z taką osobą:

Bez względu na to, czy ta przyjaciółka prowadzi zdrowy czy niezdrowy tryb życia, to właśnie taką jest osobą. Jeśli panna młoda z piekła rodem wyklucza ją z wesela tylko dlatego, że nie chce, aby fotograf użył obiektywu szerokokątnego, to znaczy, że sama nie jest dobrą przyjaciółką.

Zgadzam się z tobą. Sama próbuję schudnąć, ale gdyby ktoś kazał mi zrzucić wagę, żeby móc wziąć udział w ślubnej sesji zdjęciowej, zdecydowanie zerwałabym taką przyjaźń.

To okropnie płytkie. Pewnie panna młoda chce idealnych zdjęć z myślą o Instagramie?

Co myślicie o zachowani panny młodej? Spełnilibyście jej prośbę?

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować

zamknij