×

28-latka była w zakonie. Po 8 latach odeszła i została gwiazdą porno

Yudi Pineda ma 28 lat i pochodzi z Kolumbii. W bardzo młodym wieku wstąpiła do zakonu. Po 8 latach stwierdziła jednak, że to nie jest droga dla niej. Teraz robi coś zupełnie, ale to zupełnie, innego…

Decyzja o wstąpieniu i wystąpieniu z zakonu

Yudi wstąpiła do klasztoru, mając 10 lat. Spędziła tam kolejne 8, przygotowując się do roli zakonnicy. Czas ten młoda kobieta wspomina bardzo dobrze.

Gdy chodziłam do szkoły podstawowej w Urabie pewnego dnia odwiedziły nas zakonnice, i wtedy postanowiłam, że chcę tak żyć

Nastał jednak moment kiedy jako nastolatka zakochała się w jednym z duchowych nauczycieli. Wtedy dotarło do niej, że nie powinna zostawać zakonnicą.

Nowa praca

Po tym, jak wystąpiła z zakonu, długo nie wiedziała, co ze sobą zrobić. Ostatecznie znalazła pracę w Medellin w firmie Nestle. Później na jej drodze pojawił się Juan Bustos. Mężczyzna zajmował się rekrutowaniem kobiet do pracy przed kamerkami internetowymi. Za jego namową wybrała się na casting i dostała pracę.

Na początku było trudno

Yudi podkreśla, że początki w nowej pracy, tak odmiennej od jej minionej rzeczywistości, były dość trudne. Mimo że jej życie aż tak się odmieniło, ona zapewnia, że Kościół wciąż jest dla niej ważny i że zawsze tak będzie.

Na początku czułam się z tym źle. Ale teraz jest już w porządku. Czuję się dobrze również wtedy, gdy chodzę do kościoła. Nigdy nie odpuszczam piątkowego nabożeństwa, sobotnich spotkań ani niedzielnej mszy

Podkreśla też, że ksiądz z jej parafii próbował już nakłonić ją do tego, aby rzuciła swoją pracę, ale ona nie miała zamiaru go posłuchać. Według niej nowa praca jest „przyzwoita i artystyczna”.

A Wy co o tym myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij