×

W wieku 13 lat urodziła córeczkę. Dwa lata później zabrała ją na szkolny bal, by coś udowodnić

Kayleigh miała zaledwie 13 lat, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Zdecydowała, że urodzi dziecko. Jej sytuacja wydawała się być przerażająca nie tylko dla młodych dziewczyn, ale również dla jej rodziców i przyjaciół.

Wyzwanie życiowe

Magazyn „The Mirror” przedstawił interesującą historię Kayleigh. Dziewczyna na łamach czasopisma zwierzyła się, że bycie młodą matką nie należało do łatwych zadań. Opowiada jak trudne jest staranie się, aby być „dorosłą” matką w domu, jednocześnie będąc dzieckiem wciąż uczęszczającym do szkoły. Zdradza, że jej koledzy z klasy uważali ją za… wstrętną.

wzięła na bal maturalny swoją córkę
Twitter

Przebiegły plan Kayleigh

Dziewczynka pochodząca ze Stanley w hrabstwie Durham ma obecnie 16 lat. Kayleigh już na początku ciąży wiedziała, że ​​czeka ją poważne wyzwanie. Postanowiła ukrywać ciążę przed rodzicami, innymi dorosłymi w rodzinie i nauczycielami przez pełne sześć miesięcy.

Mimo to, matka dziewczyny w końcu dowiedziała się o ciąży córki i ku zaskoczeniu Kayleigh okazała jej pełne wsparcie. Dziecko urodziło się bez najmniejszego problemu w maju 2016 roku. Zawadiackiej i radosnej dziewczynce dała na imię Harley. Była zachwycona, że ​​w jej życiu obecne jest dziecko. Nastolatka chętnie opowiada każdemu, że nie żałuje decyzji o poświęceniu się wychowywaniu dziecka. Harley ma teraz trzy lata.

Młoda matka zdecydowała podzielić się swoją historią, aby wysłać ​​przekaz do innych, młodych dziewcząt z dziećmi, że nie ma powodu, aby żyły w poczuciu wstydu.

Bal licealny

Kayleigh chciała wspólnie z innymi uczniami świętować zakończenie szkoły średniej. Jednak nastolatka postanowiła przyjść na bal ze swoją córką.

Ubrała Harley w piękną, białą sukienkę. Chciała, aby dziewczynka wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Jej marzeniem było, aby dziecko zapamiętało całą miłość, jaką otrzymuje od matki w tym szczególnym momencie. Matka i córka wspólnie uczestniczyły w balu.

Kayleigh pragnęła, aby wszyscy zobaczyli, że jej córka jest dla niej na pierwszym miejscu oraz żeby dziewczynka czuła się już zawsze tak piękna i kochana, jak podczas balu maturalnego jej mamy

Źródła: www.apost.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Youtube.com, Facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij