×

Ta suknia ślubna wzbudziła spore kontrowersje. Odbiega od tradycyjnych wyborów panien młodych

Piękna, biała suknia ślubna to nieodłączny element garderoby każdej panny młodej, która decyduje się wyjść za swojego ukochanego. Czy aby na pewno? Okazuje się, że zwyczaje są po to, aby je zmieniać. Najlepszym tego dowodem jest pewna hiszpańska marka, która zaproponowała przyszłym żonom coś zdecydowanie bardziej „odważniejszego”.

Czy to koniec pięknych, białych i długich sukni ślubnych?

Marka Pronovias postawiła na piękno, wygodę i przede wszystkim „nieco” bardziej wyzywający styl jednocześnie – w końcu nie bez powodu niektórzy nazywają ten kostium „bitch wedding dress”. Przygotowanie nowej, ślubnej kreacji zajęło krawcom 244 godziny! Zważywszy na fakt, że zdobi ją aż 200 pięknych kryształków, to chyba wcale nie tak długo.

Seksowny (bo jak to inaczej określić) kostium hiszpańskiej firmy zademonstrowała w ostatnim czasie aktorka Cristina Pedroche

Podczas gdy część internautów jest zachwycona nową kreacją, znaczna ich większość jest zdecydowanie przeciwna tak wyglądającej „sukni ślubnej” i w sumie nie ma im się co dziwić. Z pewnością należałoby się zastanowić, czy krewni, najbliższa rodzina, a przede wszystkim pan młody, chcieliby oglądać przed ołtarzem niemal całkowicie nagą pannę młodą.

W przypadku tak odważnej kreacji, warto zadbać o dodatki. Trzeba przyznać, że wraz z eleganckim, a przede wszystkim bardzo długim, czerwonym płaszczem prezentuje się całkiem ciekawie

Nie zmienia to jednak faktu, że kontrowersyjny kostium zdecydowanie bardziej nadaje się do klubu nocnego niż na weselne przyjęcie (nie mówiąc już o Kościele). Mimo wszystko wybór należy do kobiet. Stąd też pytanie:

Drogie Panie, czy któraś z Was zdecydowałaby się na tak odważną kreację?

Może Cię zainteresować

zamknij